Prijava

onda bih njega za direktora, a ti mu budi sekretarica pa nek diktira

што нема у списку честитог вука (правог вука, не овог лажног)? какви су све то небитни ликови, неки обрадовић, селаковић. еј, људи, бира се председник.

Kako nema eno ti na prvoj strani

ah jel to bio kompliment

http://vukajlija.com/forum/teme/71269-predsjednicki-izbori-u-srbiji-2017-sudar-titana?strana=3#post_3635486

vodjenje firme i vodjenje drzave dve totalno razlicite stvari, pre svega zbog totalno razlicitog cilja

U Srbiji je isti cilj, napuniti džepove "direktora"

Где је и шта ради Мирољуп Лапус?

Predaje na pravnom, jebe klinke.

ливинг д дрим

ne treba nam predsednicka funkcija.
eventualno neka titularna funkcija.pocasni predesdenik/predsednici koji su u svetu relativno postovani.pocasni predesdnik srbije predrag mijatovic.recimo...
neka se izmeni sta treba da se izmeni kako ne bi imao nikakve nadlzenosti.samo ponekad da zapali u svet i kaze da smo ok.iako nismo

Санитарни, треба краљ, ал озбиљно. Ал не сад да се нешто пита много, већ да дочекује друге предсједнике, да буде на парадама, даје ордење. Имали би већи углед у свијету, као нпр. краљица у УК
Ал тешко да би нашли неког нормалног, можда син Александра Другог.

Treba nam sogun neki.

ђенералисимус

Treba vam prvo Centralni komitet pa onda gen. sek. centralnog komiteta.

Jaoj da sam ja neki kurac pa kad prosvetari oce povisicu ja zategnem romu sa par desetina miliona i kazem ako dodje imate povisicu novine objave tiket sve regulare i onda se skupe na trgu da gledaju romu a ja sa strane gledam kako im se krive face kad austrija romi daje dva komada u 86 i 88 mamu im jebem pa kazem e tako je meni bilo picka vam materina svi samo nesto traze a ko ce meni da pomogne aj mrs svi sad radite i subotom sledece 4 godine

srećom postoji čitav niz zakonskih, pravnih, moralnih i zdravorazumskih regulacija koje sprečavaju da budeš bilo kakvo mudo :)

buba morina - predsednica