Prijava

аахахахх ако нисам 50 пута погледао клип али никад прочитао неки коментар, па ово је благо кривим се овде хахаха

hahahah provereno najjači komentari na klipovima mikija čortana, lagano bih smeo da izgubim pet sati života čitajući ih

ја сам циган имам десет година и овај што јебе мајку па прелази на немачки су врх јебени хахахахх није ми добро

Kucaj miki cortan i otvaraj one klipove od pola miliona pregleda

ja sam cigan imam 10 godina

imam 12 godina i sivim u st gallen

ko je musliman ja sam

Радјард Куплунг
ja sam cigan imam 10 godina

imam 12 godina i sivim u st gallen

ko je musliman ja sam

то је то свето тројство

ааа па сад отказујем све што сам имао у плану и редом читам кезим се вилица ме боли већ хаха зашто тек сад откривам коментаре на клиповима микија чортана

mogao bi na mišiće da uleti i klinac sa niksinog klipa:

dali 17cm je veliki kurac

Sta si imao u planu nedeljom uvece majmune da cistis tastu cipele sta

i psetova iskopina na pesmi Aj veseli se kućni domaćine:

ermando mustafa

2013-12-28 22:37:14

to je lepa pesma i jacu da pevam tu pesmu za sveti savu

хахах да да да та псова ископина је суво благо

e bokseru pusi ga pedercino jedna kaza cu cortanu da dodje da te bije i da te jebe mamu ti jebem

Kao da otkazuje privatni let jebeni haha majmun

Jel prodajes nekom muziku, ako da, kako, i koliko uzimaju proviziju sajtovi preko kojih mozes to da naplacujes?

Prodajem, ali zadnjih godinu dana prilično pasivno, sajtovi Pond5, Audiojungle i još par komada. Provizije su bezobraznih 30-50%, na Audiojungleu usput za mušterije iz Amerike(koji su najčešći i najbolji kupci) imam još 20% gratis provizije na račun nekog suludog američkog zakona o oporezivanju njihovih državljanja koji se obije meni Srbinu o glavu O.o. Mada trenutno sklapam par traka za koje verujem da bi mogle da uđu u neki trending/feature, to bi me definitivno vratilo ka tim platformama.

Trenutno više zaradim od nekih klipova što koriste 5-10 sekundi moje muzike za koje autori klipa nisu platili licencu, a imaju solidno pregleda - sakloni bože. Sve u svemu, praktično sam batalio te platforme za licenciranje, a i frilens platforme jer i oni uzimaju minimum 20% provizije, imam redovne mušterije na skajpu koji mi šalju pare direktno na pejpal i to je to.

A Đigola ne mozes da uradi pederu

a brate, rekao sam ti, novi đigolo bi bio samo bleda kopija, to se samo jednom snima

Bozo Vreco - iskreno misljenje?

Inace, mozes Bohora ignorisati ubuduce..
https://image.prntscr.com/image/PIFZxO4BRN2RJkKJUWJaiA.png
Sa ovakvim covekom nema razgovora..