Prijava

nzn za ovaj bajs, deluje okej, al moguće je i da ima nešto bolje za te pare na oglasima, idi na 2bike.rs forum, a najbitnije je da ti veličina odgovara brate moj

@Radjard Da li je tačno da ste pakleni vozač i da uvek stižete na vreme?

heheh uvek zakasnim neke četiri sekunde, nažalost

Da li znate iz koje je price ovaj isecak?

Salu Doma kulture u Dušanovcu tri prethodna dana ukrašavalo je pet žena. Za 550 zvanica Dom kulture je pretvoren u ukrasnu kutiju.

Zidovi sale su prekriveni belom i roze svilom, a nekoliko stotina balona spuštalo se sa plafona. Ispred ulaza u salu na ogromnom stolu najbolja krajinska vina i raznovrsni kokteli, a jelovnik je začinilo čak 50 torti.

preporuka za laptop do 200 evra (polovan), pozeljno da ima solidnu graifcku ukoliko je to izvodljivo za tu cenu?!

Hoces Lenovo G505 za 150e?

ne znam brate, listaj oglase i nađi najlepši za te pare koji ima grafičku kartu, sve je to isti kurac

Kod soulseeka moze li nekako da se sortira search da npr. iskacu prvo oni najskidaniji ili najtrazeniji i to? Npr. hocu nekog umetnika kojeg nisam do sad imao prilike da slusam, i ne znam koje su mu dobre pesme, pa da vidim po tome

radjard kuplung pozdrav.
da li možete da mi preporučite neki dobar sintisajzer za kupiti? hvala unapred

dio, ne znam šta je soulseek brt

šomara, mogu, naravno, da li već imate master klavijaturu ili ne, od toga zavisi kakva će preporuka biti

dio, ne znam šta je soulseek brt

-_-omg ?

Instaliraj, na klik sva muzika dostupna za download, kad kazem sva, mislim sva. HQ ofc, ne yt nivo.

https://www.youtube.com/watch?v=brU6w3veb9k
Kako je ime ovoj kompoziciji? Hocu da dam ortakovom ortaku da nauci da svira pa da mogu da umrem boli me kurac.

Pa dovoljan mu je snimak, koji će mu kurac naziv kola da bi naučio da ga svira

Ne znam koji je naziv kola, ali je harmonikaš Mali Branko i na kanalu njegove žene Zorice imaš ovaj snimak gde na 1:39 kreće karakteristična fraza iz klipa

Branko je verovatno izimprovizovao ono na snimku pošto je u pitanju standardna DRAJF ciganska pratnja, a on je odsvirao milion kola na istu foru u životu, pa mu se može da kombinuje njihove segmente
https://youtu.be/ps_sQ_6Jquo?t=99

ma pusi ga pedercino jedna kaza cu cortanu da dodje da te bije i da te jebe mamu ti jebem

bravo majstore i ja sviram dugmetarku cortan najboljeigra sam da znas ja sam cigan imam10godina

jebali ga u kenjaru u zatvor maltretirali ga picka cinkaroska jebo nekog klinca smrad jebem ti mrtvu majku

Jebem vam mrtve i zive posto lupa te usta za cortanom moze te kurac da mu popusite slpepci sto stee

darko ti bre nisi normalan decko hahaha neznam kako bih mogao prosto date uvredim da i ti kapiras!!! majmuneeeeeeeeeeeeeee hahahahahahaha i nepise se rusan vec ruzan!!!!! BUDALO al nemoj sad dase stidis nemozemo svi da budemo pismeni jebiga

majku mu jebem drogirash vollgepumpt mit koks angeblich lotto ja EEE er hat 5 dag auf co bekommen zigeiner