Prijava

Године нису важне.

Pa nije ni punoletna majmune

17 лета ммм

Pa možda je oca sahranila budi joj drugi tata sta xd

За оца не знам, али понаша се тако умиљато као да јој је ловац закла матер.

Одјеби бошњак

Ne zelim onda da pricam o tome uopste

Повређујеш ми осећања.

Jbg batke ljubav boli

Значи волиш ме?

Radjard Kuplung, da li si čitao knjigu pod naslovom "Kako radi muzika" i da li bi mogao da mi preporučiš neku knjigu iz oblasti muzikologije?
Pozdrav, nadam se da ću na odgovor čekati manje od Papeta xd

Псето имам проблем каро би јако једну клинку 2001. ужасно ме пали прљавица мала већ 3 недеље нема дана да бар једном не издркам на њу не могу да је избацим из мисли њу и њене безобразне хеланке.

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,livadarske face,klempav,spojenih obrva,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

Drug raja, kako radi muzika sasvim solidna knjiga, čito je, imam je u kolekciji, dosta objašnjava istoriju muzike na početku što malo smara, al posle sve iz svog iskustva iz talking hedsa prenosi verodostojno i lagano je za čitanje i za one što nisu u muzici

Radjard iseca klipove Dzeja Ramadanovskog pa ne stize da odgovori

nisam čitao tu knjigu, a nemam ni rešenje za spotifaj iz prostog razloga što ga nisam ni tražio jer mi sad ne treba :D

Da si citao knjige ne bi se tako ponasao prema bliznjima svojim...