Prijava

nažalost, ne mogu vam pomoći, mylosh, ako radi kako treba preko dana, a kasni uveče kad ceo leskovac sedne za računar, pa je zagušena mreža, onda je do vašeg provajdera i njihove mreže i stanice u vašem kraju

al definitivno je bolje ako se nakačiš na kabl, a ne na wifi, autor paprat masažer je imao dobre namere

Pa da.. Autoru mylosh se odgovori odmah a ja cekam krekovani spotifaj eto vec 6. mesec..

питање за радјард куплунг:
радјард куплунг, где у свако доба могу наћи активационе кодове за вин10 и да раде, јебао сам се неки дан с тим скоро 15 минута и нисам могао да нађем исправне

ово је било питање за загревање, ово друго ми је битније:
ко и где је помињао онај наводно добар програм који налази све драјвере потребне компу и инсталира их сам?

(молим те одговори ми као милошу а не као папету)

Pa win10 sam nalazi drajvere, skida ih, instalira itd

Prvo je pitanje jos nubovskije. Ne trebaju ti kodovi za win10, besplatan je.

(tacno mi dodje zao sto sam nazvao ovu temu "pitanje za radjard kuplung" kad sam aktivniji dosta od njega, po znanju mozemo da se pohrvemo itd)

A pitaj papeta sta seres sad

слушај папет, разумем да се умешаш једном, али ово је већ претеривање, друже.
не зове се без разлога тема "питање за радјард куплунг", али ево, појаснићу ти зашто се ова тема не зове "питање за папак малтер":

вин10 је био бесплатан тамо до јуна 2016. негде, или тако неки датум у прошлости, прошлости, разумеш? сад више није, и ја сам скинуо неку пиратску верзију која је на једном лаптопу инсталирана и ради са неким активационим кодом, али ми сад тај активациони код не прихвата на другом лаптопу, јер је јбг стар код годину дана сиг

е сад, ако ја грешим и вин10 је бесплатан и даље извинићу се, али чини ми се да ниси у праву, друшкане

Ne budes li bio u pravu gledaces f4 sa 4 feministkinje u maloj prostoriji na portabl teveu cujes li me.

F4 - 4 feministkinje eto I uklapa se

е па сад гледам и можда је папрат био у праву, пробаћу да скинем ову верзију са мајкрософтовог сајта директно, ја сам имао неку која је тражила код јбг, ништа не ограничава, само пише тамо да није активиран вин10 али ради без проблема

мада очекујем и да ми ова са сајта тражи код јер је тај бесплатни период истекао али ај сад, да видим баш

Pa nema sad mozda druze

Псето имам проблем каро би јако једну клинку 2001. ужасно ме пали прљавица мала већ 3 недеље нема дана да бар једном не издркам на њу не могу да је избацим из мисли њу и њене безобразне хеланке.

Pa ne dize ti se sta?

Ne zna kako da joj pridje vrvt

Pa frontalno xd

Не знам шта бих јој рекао да.

Slušaj care nebitno da li si debeo, koliko imaš para...

Брате старији сам 13 година од ње.