Prijava

Pozdrav za autora (Valter)

priključujem se pozdravima (Valter)

Ja kao otvarac teme ne bih volijo da umre moze se nauciti stosta sig.

Volim Papeta i Padjapma cesto ih i mesam

Kad sam ja mislio da je Skauzer Maestrov nalog

Drago mi je da smo ponovo braća, kao osrednji skeč bih ubacio neku narodnu /folk/starogradsku/turbofolk pjesmu o braći ali muka me

мислио сам да ми ова тема никад неће затребати, али ето шта ти је живот, час те нанесе тамо где не очекујеш

питање за радјард куплунг:
хоћу да исечем неки аудио делић са јутјуба од 3 секунде (тј. два дела од по 3-4 секунде) и упасујем их у други јутјуб клип. како то најлакше да одрадим и колико би ти то времена одузело? xd

Sony Vegas. Kapiram da bi ti vise vremena oduzelo skidanje i instalacija programa nego samo isecanje.

пријатељу, хвала на одговору, али морам да посумњам у то да сте ви заиста радјард куплунг

Da, to je on(ja), potvrđujem odgovor i sa ovog profila(privatni profil)

ок, друго питање, да ли неко од вас два радјарда има тај програм случајно на рачунару и уме да барата њиме без да мора да се јебава да га скине па да се јебава да провали шта и како као ја нпр

Ja imam instalirano al nzm da li bi znao xd

Mogu da pokusam uvece.

linija manjeg otpora, glavni ubica svih ambicija i izvor mnogih nezadovoljstava...

ja mogu negde od ponoći kad se vratim kući da ti pogledam to, ali nema razloga da ne možeš uspeti da uradiš to sam u narednih deset minuta

Gde mogu da radim SWIFT i kako ako nemam MAC mrtvi?

Windows je ogranicen, a za Linux nisam nasao ista.

HVL USKOK

stavi dual boot, drugi sistem da ti bude mac os, pa ga pališ kad oćeš da sviftuješ, kucaj hackintosh na guglu

stavi dual boot, drugi sistem da ti bude mac os, pa ga pališ kad oćeš da sviftuješ, kucaj hackintosh na guglu

Da ali koja masina mi treba za to?

što mlađi intelov procesor, to bolje, ali ja sam pokretao snow leopard na kompu iz 2008. godine, sad mislim da ima varijanta i sa amd-om da radi, imaš compatibility liste, pa proveriš jel neko uspeo s tvojim procesorom i pločom da instalira, mada je velika šansa da ćeš moći svakako