Prijava

Probacu. Hvala Radjard na odg

ko šta radi, meni stiže na skajp poruka od kineza da mu hitno za sutra treba aranžman za pesmu za ćerkin rođendan gde joj se izvinjava što se razvodi od njene majke

scime se bavis uopste, radjard?

tkaninom, programiranjem i muzikom :D

obrisao sam pitanje,mozda bi lose skapirao kao uvredu ili nesto,a ne smatram uvredom jer skroz je prirodno da su nam caletovi matori i imaju dekece prste

hahahah čitam redom post, obrađujem informaciju po informaciju, okej, olanik je postavio pitanje koje bih možda skapirao kao uvredu i rešio je da ga obriše, hm, ajde da nastavimo sa čitanjem i onda me sačekaju dekeći ćaletovi prsti xD

Ponovi pitanje slobodno, ne verujem da može mnogo da se razlikuje od "da li ti ćale ima smežurane dekeće prste", a naravno da ne mogu da skapiram kao uvredu, sasvim regularno pitanje

Dok cekamo olanika, sta programiras? (mislim ono, bek end, front end, koje jezike koristis i to) Jesi li ucio machine learning?

ko šta radi, meni stiže na skajp poruka od kineza da mu hitno za sutra treba aranžman za pesmu za ćerkin rođendan gde joj se izvinjava što se razvodi od njene majke

Ja bi pokrao Balasevica i napravio bastarda od "Moja draga sad je u Japanu" i "Oprosti mi Katrin"...

Pocetak-"Moja draga sad je u Japanu"

Sad ti taaata voli drugu mamu,
ima skoooro tvoje godine
Mesta iiima u dvosobnom stanu
beš će teee se slagati vas dve!

Pa onda prelaz na "Oprosti mi Katrin"

Oprosti mi Li Ping, ti mi rušiš Feng-Šui
nećeš da se rešiš dlaka
Oprosti mi Li Ping, ne to nije samo film
sad je obrijana svaka...

Питање за аутора {Радјард Куплунг [РаdјарmKurac(Valter)]}

Какве су оно уврнуте жице у боји, које светле у мраку, чему уопште служе, а уз то и не раде. Заболе очи од гледања, а камоли од свирања(Valter).

Како да скинем Сони Вегас, а да заобиђем цимање са лиценцом(Valter), а да све буде сиг(sig)?

Sad ti taaata voli drugu mamu,
ima skoooro tvoje godine
Mesta iiima u dvosobnom stanu
beš će teee se slagati vas dve!

Pa onda prelaz na "Oprosti mi Katrin"

Oprosti mi Li Ping, ti mi rušiš Feng-Šui
nećeš da se rešiš dlaka
Oprosti mi Li Ping, ne to nije samo film
sad je obrijana svaka...

Боље од оригинала!

Pitanje za autora Radj

Da li imas iskustva oko ubacivanja adsens naloga na sajt? Ja ubacim jednu reklamu a sad imam 4 na sajtu, neko tu nekoga jebe

Pitanje za it temu a i radjard kuplunga

Ako imam program za pc koliko je komplikovano da mogu da ga ustelujem za mac? Ima li sanse za to? Pretpostavljam da nije naivno, koliko je jebeno?

Zavisi koji mač u pitanju je. Ovi novi što se programiraju su baš dosta naivni a srednjevekovni su prejebeni sig (sig)

Sta znaci mirotocivi? Smirujuci kao?

Onaj iz koga curi ulje kad umre alfa moja npr

Nov, nije danas kupljen ali nije stariji od godinu dana npr.

PuppetMaster
Sta znaci mirotocivi? Smirujuci kao?

мени је ово једно од јачих питања и сопствених тумачења на сајту икад, не знам што

Šta misliš, da li su Srbi toliko strašno nabrijan narod da nas Ameri ne bi zgazili da su krenuli kopnom te, sada već čuvene, 1999. godine?