Prijava

dva kane korsa

ako ih fino zamoliš

E ovo je ključno, ljubaznost, Skočko!

Bio neki fb profil pre Cane Corso Šabac, nisam znao da je to ker, mislim se u sebi: ko je ovaj Cane sa Korzoa jebo mater svoju

Jebo ti tog kera kome si gazda a plašiš ga se.

Ja i dalje tvrdim da bi obican vepar iz nekog svinjca nasumicno odabranog pocepao svaku dzumaru prosecne velicine nadjenu na ulici

eh, a najgrdje sto kane korso uopste ne spada u grupu najjacih pasmina, ni po snazi ni po srcanosti....sad iz glave mogu 15 rasa da nabrojim koje bi olako sa njim izasle na kraj, ne racunam tu bandoge...bandog dobar verujem da moze sa pumom da izadje na kraj, kamoli sa svinjom...npr bandog atila iz srbije...
ne znam sto toliko potcenjujete dzukele, bukvalno su jaki ko divlje zveri...ko ne veruje nek stavi rukav i nek mu puste nekog rota ili cak vucijaka na rukav pa ce da osete trnce u mozgu od ugriza preko rukava, a vucijak je smesan u odnosu na mnoge rase....ne smem ni zamisliti kakav je osecaj da te scepa buli kuta ili velika tosa inu ili kangal, verujem da se pada u nesvest instant od bolova....
plus sto vecini tih dzukela je prag bola enormno velik...bandozi obuceni za cuvanje npr ne staju ni posle metka, pod uslovom da metak ne pogodi nista vitalno
kerina od 70kg verujem da je ekvivalentno snazna coveku od 150kg misica

a vidim ove dzukele u australiji sve su omanje, tj osrednje velicine, znaci izdrzljivost im je na prvom mestu, svakako imaju mnogo snage i sa 40ak kg, al su daleko izdrzljiviji nego da imaju 80kg

kad kazem enormno velik prag bola mislim na to npr kako boxer sigurno misli ''ehh da me uhvati napuljski mastif, samo bi ga 2-3 puta raspizdio nogom u glavu i kraj'', tvrdim da dzukela ne bi osetila...ima milion snimaka kad pit od 20ak kila dovati drugog kera, a masa ga sa strane sutira sve snage nogama u glavu ovaj i dalje nepusta...
a inace vlasnik od tog bandoga atile neki polupani lik izgleda hahah secam se da je nudio bilo kom coveku da udje u ogradjeni prostor sa bejzol palicom i da krene na tog atilu hahah....znaci ni palicom ne mozes mu nista

pezos kad ćeš prestati da prepisuješ te iste fore iz notesa koji imaš samo da bi se kurčio po netu da se kao razumeš u pse.. ajde začepi više iznabadaću te znam aikido

koliko si samo ljubomoran sto se ne razumes ni 5% koliko ja XD

e jbg ako stvarno kerovi love veprine onda sam se razočarao, da

Brt to su kerovi obuceni za da se krljaju sa svinjama, totalno je nefer. Zamisli da veprinu od 400kg utreniras da se bori s kerovima ono kao pokazujes slike kako kerovi jedu kobasice i to, izgladnjujes i pustas u "ringove" da vezba krljanje pa pokidao bi osam kerova a ne jednog posle.

Uostalom da ker jace ujeda ne bi se ljudski lesevi davali svinjama svinja pregrize butnu kost jebenu iz cuga

mogu i neke kerusine da pregrizu butinu, nije to poenta, nego sto svinje ne ostavljaju nista iza sebe, pojedu sve zivo....
a i druga stvar, kerusina zna da se kolje, svinja ne zna kolko god da je jaka...to je ista logika kao da kazes da je onda neki bodi bilder najjaci lik na svetu u sibanju samo zato jer je prejak ko bik, a ono realnost je da bi ga Gokan Saki od 180cm iznabadao u roku od 12-13 sekundi jer je OBUCEN DA BIJE

Kad se stavi sve na gomili 1 na 1 ili 1 na 2
Svinja > pas

I zaboravili ste da tim pičkama od kerova stavljaju one prsluke, ogrlice itd
Oklop jebeni

Pa nisu ni kerovi prirodno obuceni da se biju. Evo ti primer: napao me jednom neki zucko kod novog bezanijskog groblja, prvo lajao na mene pa kad sam reko mrs on se zakurobecao kad sam ga opalio punom iz kuka onako ko poluvolej(od straha sam ga sevnuo jbg) mislim da sam mu lobanju polomio. A krmcinu obuzdava 5-6 ljudi sa sve sajlama i sekirom kad treba da ga zakolju. Pa nemojmo se zajebavati.

I pominjes kerove koje uce da budu agresivni, zaboravljas da je ker prirodno pickica mala koja laje od straha, zamisli da svinju tako tretiras ko kera ili zamisli krmka od 400 kila koji ima besnilo haha pa morali bi vojsku da zovu da je uspava kidao bi 23,7 kerova po minutu

Da skuvam kafu pa ću da ti ispisem za veprinu od 360 imao sam pre 10 godina

http://www.vesti.rs/Hronika/VEPAR-UBICA.html
Lol brt ovaj imao 150kg a jebo im kevu, tek iz cetvrtog metka ga ubio lovac

Utrnuo sam jako ovo mnogo šit e pas nema šanse protiv tata prase ali soko brt može da sašije svinjče kad oćeš svinje ne mogu da vide na gore tipa uopšte ono možda neki horizont od neba kapiraju i tako soko mišas jastre takođe može odozgo pepi da jebe milosnu majku ubr kerovi su pičke mačke jebu pozdrav svim dobronamjernim ljudima