Prijava

Bully je sada moj favorit jbg
Standardni. Pošto ima 5 vrsta da kažem i to za Pezosa i one koji ne znaju

http://sforza-canecorso.com/wp-content/uploads/2016/06/Sforza-Savia-p1.jpg

ћерка од мог кера

брт одакле ти то да нема таквог кане корса на нбг, па ниси сваки парк обишао и сваког кера видео ололо. Мој кер би солидне шансе имао против дивљег вепра, мада нема тог кера у тренингу који неби изнавлачио веприну као будалу. Јебига не мож да пушташ кера који је кућни кер на дивљу зверку, узмеш лепо кера у тренингу па пуишташ

Kolike šanse ima svinja protiv međeda?
Tj Yeahbatch protiv mene

Ja sam na strani divlje veprine. Sad pogledah dosta stinamaka na yt i mogu reci da su mamojebci opasni. Nema sanse ker 1 na 1 sa divljom veprinom.

Samo ima razlike, ima onaj po africi sitni vepar hakuna matata a ima i onaj drugi sto je kao buldozer gradjen. E na tog drugog mislim da bi pobedio.

rasni ja kapiram da bi tebe i stefan kostić prebio

Jedan od najbolja tri ortaka moja ima uzgajivacmicu kane korso, samo time se bavi to mu je pola zivota fazon. Bas sam ga zvao da ga pitam jel ima neki takav na nbg odakle je i on i rece da nema. A bas je u tom fazonu da se druzi sa tim vlasnicima kerova zajebanih zajebavali smo ga zbog toga cesto

Dusane, jesi svjestan ti sta pricas? Ti tvrdis da bi mladica koji je imao muda da se brecne jednoj ako ne fizickoj, onda bar autoritativnoj, gromadi kao sto je Bohor, u fizickom obracunu nadjacao Stefan 'snimam malog cigu kako mi krade bajs i ne smijem ni kroz prozor da provirim' Kostic?

Edit: Mislim svaka cast. Treba malo mimovati i podjebavati, ali moramo se pridrzavati nekih relativljivih okvira realnosti

Pih pustio mudašca na sajtu mož misliti i stefi je mahao kurcem po sajtu
ja kapiram da rasni sme samo da se tuče fazon 6-1

6 njih protiv rasnog? tako i ja nekako zamisljam

Stefan Kostic kad bi rasni dosao da se bije sa njim bi ga snimio fonom iza nekog zbunja i izbacio na youtube klip sa naslovom 'pogledajte nasilnika koji trazi kavgu'

Ja sam dosao samo da jos jednom pozovem sve vlasnike "zajebanih" kerova na jednu egzibicionu borbu protiv divljeg vepra prvog koje becmenski lovci uhvate u titovom lovistu. Svi troskovi ove egzibicije, transpprta, rekvizita, lokacije i zajebancije sa drzavnim institucijama idu na moj racun pod uslovom da je borba dok neko ne skikne. Prihvatam i sve opklade.

aj ne smaraj jbt niko nema ni tosu ni buli kutu ni kanarsku presu ni kangala ovde, nit ih ima nesto preterano u srbiji....ocete zadovoljiti ako dovedemo nekog rahiticnog labrador retrivera pa da ga svinja iscepa pa da mozes onda ponosno da kazes EVO JA SAM BIO U PRAVU...OPET!!??

Mislim da si ti samo naucio imena par rasa kerova i ponavljas ih non-stop a uopste se ne razumes u kerove.

Cak ni nemas kera hahaaha

Zamisli ti psa iz jebenog Pakistana, pa kako to može da valja.