Prijava

Како ти се зове ортак, тј како се зове одгајивачница? Питај га дал зна за Сфорза Леонеа, то је мој кер

rasni ja kapiram da bi tebe i stefan kostić prebio

Pa Rasni i sam reče negde da se u životu samo s tastaturom tukao. Što se navijačkih tuča u kojima je Rasni učestvovao, valjda su bile na fazon, šibnem kamenicu s 20 metara i to je to.

Ferka 1 na 1 je za njega krajnje imaginaran pojam. A i bilo šta gde je broj ljudi na dve strane ujednačen.

koliko bi bilo dobro da mi jasemo kamile i da su kamile deo nase kulture i sve a ne konji i da je marko kraljević imao kamilu koja je zivela 160 godina

Haha zaigrajmo trule kamile

sad sam gledao slike i snimke; potukli se turski kangal i azijat; inace su stalno zajedno cuvaju plc itd-- kangal je bas dobro unakažen. Izmedju ostalog taj azijat je poprilicno smiren a kangal napadan

doživljaji mačka toše-ine

odlicna tema, celu sam je iscitao

Šta ste se raspravljali 45 strana skinete bist betl simulator ima sve i možeš ukrštati npr kerovi sa laserima protiv ptaerodaktila sa puškom itd
Nubovi

Japanski stršljen, braćo. Najmoćnija životinja na planeti.

Jbt to kravu ubija lagano

A ubije ga ono sranje za mušice ako ne iz prve iz druge

курац можеш електрошокером евентуално да га сјебеш

узмеш само направиш бакљу од крпе неке мало нафте сипаш и дебили лете око ње па им изгоре крилца, онда их газиш једног по једног ко пикавце док се копрцају на поду

Čelična krila ima?