Prijava

Ko god na forumu ima neku priču, pojavi se Thilmo sa upgrejdovanom verzijom iste priče, ili potpuno retardiranom verzijom iste.

nepoznati autor (javi se druze da popijes pivo)

kačite ovde Thilmozode ili pišite iz glave.

Random član: Jebo mater, prepiše mi doktor neku kremu za kurac, košta 2300 dinara majku im jebem lopovsku

Thilmo: Nije to ništa, danas otišo u apoteku i kažem nešto mi se suši koža na kapcima daj neku mast, ona kaze jao baš imamo za to mast pa mogu i bebe da je koriste, ja kazem daj ona kaze ok dve iljade trista pedest dinara!

Reko ima li nesto jeftinije jebem te nenormalnu, kaze ima ova od 150 din.

Ja izlazim iz apoteke a ona mi dobaci..pazite da vam ne udje ta mast u oči.

Haha pa dve iljade trista kuraca ti nabijem u oči stoko kriminalistička farmaceutska.

Ahahahahha ovaj post je bio za fendera. Rekao sam ti već.

Nije bio za Fendera, nego baš za Tilma, veze nemaš, nisi bio aktivan na forumu godinama

Random član: plače mi se, lik mi udario kera kolima, morali smo da ga uspavamo...

Thilmo: ha, nije to ništa, meni danas čovek udario dva kera...blindiranim guseničarem...bacio ih prednjom rešetkom u vulkan

Ne moze ovo da zazivi. Ja jednostavno pricam istinu uvek.

I ovo za oci i mast je istina i samo istina so hel mi god.

Zakljucavaj temu i banuj autor bane debil.

Kosovac zauzeto
Sto mi jebes majku brt lik(50god okoreli kockar majku bi prodo a nema love) reko all in imao oko 12k i kad smo ga platili nas trojica a jedan vukao svoj ol in od oko 40k on kaze fold loooool i kao nisam ja reko ol in nego molim xd oterali ga posle

Thilmo
To za ol in.

Seli u neki kafić i konobarica donosi piće. Nešto je promrmljala i drug skapirao da mu rekla "izvoli srećo", pa sav ponosan. Onda smo mu dupe pomerili.

Kad je provalio da se zeznuo počeo da nas ubedjuje da nam je rekao, tj da je ona njemu rekla "izvoli i srećno".

Al se izvadio, konibarica ti donese piće i još poželi sreću, ko otrov da ti donela.

Ja mislim da ovo spada u onu retardiranu verziju. Ja sam mu posle ovoga rekao
http://vukajlija.com/forum/teme/70919-sirotinjska-spika?strana=53#post_3592262

Random član: pao sam jednu tekmu za 24 hiljade

Thilmo: ha, nije to ništa, moj drugar pao dve tekme za 48 hiljada

Ko god na forumu ima neku priču, pojavi se Thilmo sa upgrejdovanom verzijom iste priče, ili potpuno retardiranom verzijom iste.

sigurno sam ovo rekao samo ne mogu da tvrdim da sam prvi to rekao jer je realno preocigledno da je tako.

-au brt umoran sam presao sam 450km danas

-nije to nista brate ja danas na poslu skoro dve iljade kilometara nabio i to u lokalu i krenem kuci i zaustavi me pandur da duvam i naduvam 7,23 promila a ne ko ti picko u subotu samo 2,16

hahah lečki, to je post koji je maestro tražio

bez uvrede ali taj post je star dva meseca a ja sam mu to rekao ima godinu dana!

edit> tilmo je

Tema nema perspektivu.

Može lok.

"nije to nista" solidan materijal za meme, sve bi bile istinite - neistinite price sto je najgore od svega

Jedna krema 2350 dinara a druga 150....

Kolko jake price iz zivota.

Thilmo
To za ol in.
Seli u neki kafić i konobarica donosi piće. Nešto je promrmljala i drug skapirao da mu rekla "izvoli srećo", pa sav ponosan. Onda smo mu dupe pomerili.

Kad je provalio da se zeznuo počeo da nas ubedjuje da nam je rekao, tj da je ona njemu rekla "izvoli i srećno".

Al se izvadio, konibarica ti donese piće i još poželi sreću, ko otrov da ti donela.

danas otišo u apoteku i kažem nešto mi se suši koža na kapcima daj neku mast, ona kaze jao baš imamo za to mast pa mogu i bebe da je koriste, ja kazem daj ona kaze ok dve iljade trista pedest dinara!

Reko ima li nesto jeftinije jebem te nenormalnu, kaze ima ova od 150 din.

Ja izlazim iz apoteke a ona mi dobaci..pazite da vam ne udje ta mast u oči.

Haha pa dve iljade trista kuraca ti nabijem u oči stoko kriminalistička farmaceutska.

videla apotekarka da si dijabola pa ti je kremu od 150 din naplatila 2350

NOVA THILMOZODA
http://i.imgur.com/l7pTriP.png

vožnja motora bez A kategorije - 14 poena
vožnja neregistrovanog motora - 2 poena

14+2=16

ШТА ЈЕ САД ЈЕБЕНА ТХИЛМОЗОДА? ДОКЛЕ ћете нас више јебати у мозак?