Prijava

Mislim da se Laki prijavio brt

Eto i laki, bice nas bre

Eto jbt, već sedmoro ljudi, a dvoje se banuje. Još trojica će da se nakupe do sutra i to je top takmičenje. Ne vidim čemu tolika drama jbt

Neću ja da učestvujem u ovome, batali da igram ligu jebenu sa bombašem i rasnijem.

A i loša su pravila sa bodovima jebenim, šta ja sad pogodim kvotu 1200 i dobijem 3 boda a sutradan bombaš dobije isto toliko sa kvotom 8. Imaš 1000 dinara saldo i igraš sa tim parama dok traje takmičenje, ko ima najviše kinte na kraju pobedjuje i to je to

ali ajde učestvujem da ne kažete šomi pička

Imaš 1000 dinara saldo i igraš sa tim parama dok traje takmičenje, ko ima najviše kinte na kraju pobedjuje i to je to

+1

ето нека се салдо повећа и на 2.5-3 хиљаде за свих десет дана, али ово сваки дан по хиљаду ми се не свиђа. много је лакше погодити један тикет од нпр. 500 из двадесет покушаја, него један од пет или шест.

едит: а ако се прихвати ово, онда немам ништа против да се и добијене паре рачунају у расположиво стање за следеће дане.

http://vukajlija.com/forum/teme/71426-tipster-kladionicarsko-takmicenje-cekaonica-stop-gay-stop?strana=2#post_3660954
Somi ako zabodes kvotu 120 ona ti se sabira sa ostalim kvotama koje zabodes nemoj da si nub 120>8 ovo sa bodovima je samo sporedno takmicenje za utesnu nagradu

нисам се ја пријавио, погрешно сам протумачен. хоћу да имам што мање ''обавеза'' ових дана, а ово схватам као обавезу лоло

Imaš 1000 dinara saldo i igraš sa tim parama dok traje takmičenje, ko ima najviše kinte na kraju pobedjuje i to je to

Najbolje ovako. Samo što neko mora da prati uplate i isplate, jer neko može da uplati dodatno pare i napravi se lud.

Otvorite jednu temu, gde mogu da postuju samo oni koji učestvuju, i svako će imati samo po jedan post, koji će editovati svaki put kad odigra novi tiket, tako što će dodati printskrin tiketa (sa uplatom obavezno) kad god odigra tj. kad mu se završe sve utakmice.

Hahah ovo postaje kao grupni čet za dogovor za doček lol

maestro ne seri, to ce se raditi u komentarima definicije jer tu nema edita i sve ce biti na jednom mestu i eto neka bude soma za celo takmicenje ali dobitak moze da se ulaze posle da bude sto realnije

i nema vise menjanja pravila ko hoce da se prijavi nek se prijavi ko nece ne mora a u picku materinu pravite svoje takmicenje pa odredjujte pravila ono sto smo slepi i ja naveli tako je i cao

Rokneš 2 prelaza i u kurac.

Ja evo naprezem se da skapiram, iako imam iq preko 190 imam problema da shvatim, mislim generalno se iz pravila vidi da autori istih nikad nisu bili u vojsci niti imaju iskustva sa menadzmentom, vrv magacin neki, ali dobro.

Predlazem da se izabere 5 parova gadjamo tri po izboru od tih 5 u igri za fudbal samo 1 x 2, golovi 0-2 i 3+, kao i tim 2+.

Za kosarku isto tako neka osnovna pravila.

Pisam ti se na IQ, najgluplji predlog ikad

5 kola, svaka uplata 200 din, ne moze vise i cao, na kraju se vidi ko koliko para i gotovo

Maestro, pisace ti celavci koji se skupljaju kod pandura usta, samo cekaj

odustajem od ovoga, zajebi, gadite mi se

Ne znam samo kad, nema ih nesto

Imam neka drzavna posla, nisi mi na listi prioriteta trenutno.