Prijava

Cekamo tilma i istrazitelje Rasnog i Maestra

Hmmmm... 22 dana, a on nakon 21. dobija novu vozacku... smh

Samo da kazem da je iznosenje privatnih prepiski tako siptarski... oh cekaj

Ovo psetovo mu dodje kao dokazni materijal u korist odbrane tj. Thilma

Pazle seminar traje 18 dana dve cele nedelje i trecu do cetvrtka tj u cetvrtak je polaganje testa

Da, ja branim tilma ovde

https://youtu.be/DUmq1cpcglQ

Dramatična muzika za uvod i onda od drugog minuta uleće Pseto pa se atmosfera stišava, na 2:36 će vjerovatno ulećet neko da malo pljuje i onda kreće rasplamsavanje

Hmmmm... i dalje mi je sumnjivo da se sve to tako brzo odigralo, narocito jer je thilmo u medjuvremenu ostao bez automobila

Molim istrazitelje da provjere da li je, i u kojoj mjeri thilmo postovao radnim danimau periodu od 17h do 20h

hahah a sto ne bi moglo jbg nije morao na casove(iako se promenio zakon od kad je prvi put polozio) nego odmah na polaganja i to sto je polozio ne mora znaciti da mu je istekla zabrana

al svejedno udavio sam se na ono u svesci i sve hahahahahh

Žao mi je što sam sinoć zaspao pa nisam mogao na adekvatan način da ispratim temu. Imam ja još neke dokaze koje ću da predočim danas oko 3-4 sata.

hahahahhah pazl krajm rezolushns

inace, brate, tilmo nista drugo ne radi na forumu sem sto laze i baronise

EDIT: i siluje mrtvu decu

I dalje ostaje enigma jel izgubio dozvolu za motor zato što ga je vozio neregistrovanog i bez kacige, ili je izgubio dozvolu za auto vozeći pijan.

Hahaha jbt jos jedna tema o meni oh kako sam polaskan. Xd

Elem, na stranu sve. Kad u Srbiji izgubis dozvolu, lak je nacin da je dobijes nazad, 13 dana slusas nastavu po 2 časa i na kraju polazes. Daju ti taj papir i sutra ides po dozvolu.

Cak ti i brisu sve poene koje si imao, tj ne cekas 3 god da zastare. Jedino sto kosta 43 hiljade al jebiga ne moz sve da bude dobro.

eto, a ja lepo pitao

A cek jel moguca varijanta da su mu eto oduzeli vozacku 7dec pa posle mora nakon nekog vremena nesto opet da se polaze, ocu reci ne ko prvi put naravno ali neko sranje da vratis vozacku, dokle da budes bez nje

vidite da moze sad da se izvinite coveku i da mu se odabere definicija

Dobro thilmo ali reci ti nama jesi izgubio dozvolu za auto zbog alkohola ili dozvolu za motor zbog neregistrovanog motora i kacige?

paz, jesi ovaj tekst prvo pisao pa onda uokvirivao, ili si prvo napravio kvadrat pa onda u njega unosio tekst?
Po ovom tekstu ''thilmo kaci sliku...'' kontam da si prvo ocrtavao kvadrate pa onda u njih unosio tekst zbog ovog ''automobilu'' na kraju