Prijava

Idem još malo po forumu kopati.

tilmo.je najjaci bio kad nije drkao tri dana pa otisao kod ribe u jagodinu, i nije joj ni stavio a poceo da svrsava po celoj sobi i njoj i svemu hahahha i od sramote pobegne u wc, dok ona nosi posteljinu na pranje.

al sad nzl da li je to istina ili lazh oh

TILMO.RECI MI DA JE ISTINA

Na zalost brate istina.

Ne znam ni sto sam to podelio uopste ovde, baš blam situacija. Xd

Ćiro,
Jako mi se sviđaaaaa, ali jako crtež i šema u prvom postu.

Za Tilma ne znam al mogu da pretpostavim.

A ti seminari kako god i vikendom se šure a?

Vikendom ne. Radni dan od 5 do 8. Da l dobi i ti? Xd

paz, jesi ovaj tekst prvo pisao pa onda uokvirivao, ili si prvo napravio kvadrat pa onda u njega unosio tekst?
Po ovom tekstu ''thilmo kaci sliku...'' kontam da si prvo ocrtavao kvadrate pa onda u njih unosio tekst zbog ovog ''automobilu'' na kraju

Samo sam ove trouglaste sto povezuju datum i ostatak okvira crtao prvo... q sjebeno j3 sto nedje sam 0ocinjao prenisko tekst i preusko ga odredio pa je ispalo ovako sugavo na tom mjestu za "automibil"

tilmo to je jedv od jacih prica na sajtu

Ej, tek sad pogledah sliku. Pa brate sve ti pada u vodu, ja sam rekao da se dozvola gubi za voznju motora bez kacige i to, al nigde nisam rekao da sam ja izgubio dozvolu zbog toga. Prc.

Kejs solvd!

Haahhahahahahahaha e sad cu naci link na kome kukas za to.
Ajde ne vadi se vise pls. Samo da se setim teme i nacicu postove.

Drago dete, ti meni ne smetas uopste. I volim kad je neko aktivan na forumu. Ali brate ti ga pretera, svaki post ti je napinjački i kuka za pažnjom. Opusti se malo, bacaj neke forice kakve god da su, nemoj stalno da napinjes jebemu sve.

Srecna nova i ostali praznici.

Prestabi da lažeš i nećemo te više smarati.

Sudeći po tvojim ranijim postovima verovatno je nekoniz tvoje blizine izgubio dozvolu pa si se ti uživeo pa u svojim mislima trebutno i polažeš drugi put da bi mogao da voziš zlatiborac auto bez točkova.

Thilmo ne vadi se... ti si lažov obični

Džaba si krečio jbg.

Mi svi lažemo. Thilmo istinu govori.

umodujte više ovog rasnog jedini glas razuma na sajtu u fazi raspadanja. dajte mu ktitora, moda, kajzena sve funkcije neka ide sve u k.

Ok sad je igrao 1,07 kvotu na kladionici i samo to pao.