Prijava

Meni se sviđa taj novi zvuk koji ubacuje gitare i nešto nežnije vokale. Poput Jasmine Thopmson, Micheal Woodsa itd.

NOISIA je odradila jedan od boljih poslova u elektronskoj muzici; uzdigli su dnb na visi nivo, a posto su pokazali da su najludji, otvorili su producentsku kucu i razbijaju, a uz to organizuju jedne od jacih spektatkla ''noisia invites''

noisia solidno ljute glave i opasni dizajneri zvuka, glat mogu za stalno da se zaposle u vorner bradersu da rade zvuk i muziku za blokbastere

pisao sam dobar edit i racunar mi se zabode..
inace njih sam bas mogao da slusam zbog surove sirove energije. radili su dosta dobre prerade prodidzija i penduluma koji su postali hitovi, a vremenom su postajali sve tvrdji i tvrdji. I spotove su poceli da rade opake. Sve u svemu klasican primer kako se no.1 odrzao u nekom drugom svetu, postali su tate sadasnjih delovanjem. 80 posto njih se sroza i komercijalizuje,naravno prodidui ne racunam jer oni tesko da su mogli da nadmase "fat of the land" i ostale revolucionarne stvari

noisia - this world , inace bas pokazuje da dnb ne mora da bude puko iseravanje po zvuku bubnja i basa kao kod 80 procenata izvodjaca, sto masa gotivi. ja licno nikad nisam

moby - alice, jedan od jacih remixa

Petar Pan Pezo$

nikad mi nije jasno zasto se ribe loze kao na dj po klubovima i to, ne racunam ove smarace sto su najbolji pa su puni para, nego ovako ove obicne dj eve, kao bila sam sa didjejem...a ono sve ovako neki mekusci uglavnom, imam osecaj da ovog desno cale dovodi na nastupe

ovo pez, a i poprilicno su svi neinteresante glave i slobodno se moze reći da su tip a ne lik posto u 92% slucajeva lice jedni na druge. to su oni cisti likovi, glatki jebeno. a znam ih par i mnogo su neobrazovani sto se muzike tice i tvrdim da imam bolji sluh za kvalitet od tih sincica. kapiram da se loze jer im priredjuju taj los zvuk basa i jadne "kasniji dejvid geta" prelaze, gde je fora da sw masa drzi u iscekivanju pa onda prelaz na neki zakrzljalo nazovi urbani bas. njah.

doduse sad se pravi novi krug dj-eva sto pustaju deep house po klubovima al na njih se lozi drugaciji tip riba

ma ne znam, ne zalazim sad u njihovo znanje muzike i to, jer ni sam se apsolutno ne razumem u muziku i totalni sam antisluhista za sve, sto ne znaci da ne volim muziku, samo se ne razumem apsolutno nista i ne volim da polemisem oko iste...ja sam bukvalno od onih pajsera sto mogu da slusaju od pljuni i zapevaj moja jugoslavijo do dzoni kesa i use to love me a lot....nije da nemam veliki arsenal pesama u glavi is ve samo se jednostavno ne razumem sta je dobro a sta ne, posto mogu da slusam i starog mileta kitica i davida knopflera.....samo mi je uvek budilo paznju po ovako obicnim klubovima de ja izlazim i de nekad bude DJ da uvek odvedu neku ribu i to tako sto te ribe same njima pridju i to u smislu BICU POCASTVOVANA AKO ME JEBES'' a on pusta neke bezvezne gluposti plus izgleda ovako kao ovaj lik desno na slici

I meni su DJ-evi opasno isli na stojka oduvek sa njihovim miksetama i proseravanjima o ovom i onom stilu i da nije to brate to, ako nije dajrekt drajv gramofon pa zaskrecujes plocu onako bas...
A u pravu je Pezos apsolutno nezasluzeno su imali uvek dobre ribe. To s jedne strane. S druge strane uvek su bili picke. Sve mogu nekako da trpim ali kad puste ono "Last night a DJ saved my life" sa rukama gore i facom kao kad oni najgori kafanski muzikanti pevaju "A mi smo bolje sviraliiii neg sto zmo bili placeniii", e tad bi mu nabio miksetu u bulju.

klinci su zaludjeni muzikom gledaju u te dj-eve kao u bogove a mozda se ribe loze na njih jer oni dosta putuju i zaradjuju solidno pa misle da ce lik da ih vodi sa sobom a svaki dj ima ribe u min.5 gradova.

labkv, ja ne pricam o dj-evima koji su poznati i imaju dosta para i sve....tako se ribe loze i na svinjare koji imaju dosta para jer je poenta na DOSTA PARA, ja pricam o DJevima obicnim nepoznatim po klubovima pa opet ih ribe spopadaju i u fazonu su POCASTVOVANA SAM JER SAM PUSILA DJ KRLETU U WCu

a na te amatere mislis.zato sto su curke.ja nisam mogao da verujem kakvu je ribu jebo jedan dj on rugoba a ona kao top model doduse nije ta veza dugo trajala otkacila ga ona i posle se udala za lika ciji cale pravi zgrade a ovaj se i dalje igra dj-a i zaradjuje 20e za vikend

gotivim sve vrste i sve elektronske muzike i na sve njih gotiivim ici i sve a razlog zasto se ribe loze na sve to i didzejeve je jednostavan----dj-ovi su ti koji prave muziku/atmosferu
ako si dj ti si taj koji pravi ljutu/ljubaznu muziku i gotivnu atmosferu pokrece i njom upravlja ti si taj koji je u centru i picke na to vlaze,jednostavno,a glupe teorije vukajlijasa necu da citam zbog transfera,samo odgovaram pezu na pitanje xd

decak martin svakako nije zasluzio prvo mesto,muzika mu je decackija od njega samog

nisam dj ali jebacu i ja nesto kad tad

Al ajde ti dj-evi sto pustaju tu neku muziku, koju bi trebalo da pustaju, ne razumem se..

Ali sta reci za one koji su po diskotekama gde se pustaju samo narodnjaci i to ide pesma za pesmom a in kao vrti neke kurce tamo na mikseti pa onako savije glavu da drzi slusalice i to. A realno ide samo plejlista, sta onda koj moj on radi tamo uopste.

didzejeve je jednostavan----dj-ovi su ti koji prave muziku/atmosferu
ako si dj ti si taj koji pravi ljutu/ljubaznu muziku i gotivnu atmosferu pokrece i njom upravlja ti si taj koji je u centru i picke na to vlaze,jednostavno,a glupe teorije vukajlijasa necu da citam zbog transfera,samo odgovaram pezu na pitanje xd

nismo govorili o ljjutim ljubaznim djvima, nego o onim raspalim. sta ima da objasnjava iko uopste sto gene farris jebe kad pravi vrhunsku atmosferu i kul je

evo u utorak sam bio u klubu i lik pusta kao neku haus muziku otkud znam, al uglavnom ovo sto tilmo kaze samo ide plejlista on nesto malo izmedju ubaci i to, prislo mu je 10 riba da ga smara nesto idu za njim u wc i sve...a on tunjav nikakav je jbt, aj razumem da se loze na izbacivace i to, al na dj to je kao da se napali na konobara zato sto je konobar

Ja kad se napijem redovno u klubu saljem dju pivo i spisak pesama koje treba da pusti

Je l' mu i pušiš u WCu?

Plaćaš pivo baji koji radi u klubu. Koliko moraš retardiran da budeš? Misliš da je čoveku teško da uzme pivo ukoliko mu se pije?