Prijava

Sto se mene tice moze da ih stampa kao saljive podmetace u ekspres restoranima svaki obrok nova posalica rucak samo 0,1€ skuplji a malo nasmeje poslovicnog svabu sto da ne ako hoce i definicije nek proda nekom konacno da iko ikakve pare ovde zaradi osim nikolasa boga kladjenja

Како, бре, не знаш, Романтичаре? Сав садржај 24 сата након објаве прелази у власништво сајта, пише тамо увек шта год да постављаш. Али и сајт је више наш него Кајзенов, то имамо написмено!!1 Нећете ваљда дозволити, другарице и другови, да се на вама примени принцип "Њиве су ваше, жетва је наша"?

Saće novi kaizen da skupi i definicije u zbirku i sledeće godine da uzme NIN-ovu nagradu.
I tu kane neka parica.

DA VIDIM KAKO ĆE LOL VUKAJLIJA GRUPU DA PREVEDE NA NJEMAČKI AJDE AJDE

Svi sa lol grupe su ionako u njemackoj svaki vikend

хахахах купио окс лололо

Ide mali nemac ulicom sa roditeljima a na majici natpis "E OVO JE PARADA PONOSA"

Hahaha kosovac u pravu si

Sedim pre 10 dana u kafiću, ispijam jutarnji espreso i čujem priču dva lika pored mene. Ne bih ni približio uši do stola da nisam čuo: "Lik prodao sajt, na kojem je poslednjih 3 godina zaradjivao ništa. Pita ga ovaj drugi: "Pa kako ga prodao za toliko para ako je bio tako slab?", kaže mu ovaj: "Jebiga, lik koji je bio član sajta, godinama unazad arhivirao najbolje sadržaje. Krio to u tajnosti od vlasnika, jer se privatno znaju. Ovaj ga pita iz sprdnje da mu proda sajt, čisto da bi ga vratio u život, ovaj to prihvati. I sad, dok je ovaj član već sklopio dil sa Poljacima (ja sam čuo da je to za Poljsko tržište, a ne za Nemačko), ovaj nije imao predstavu. I tako mu uvalio kurčinu."
I nije za štampano tržište, nego će imati svoje mesto na nekom njihovom popularnom sajtu.

Plee ... (Hleb)

Lassen Sie nicht intelligente Person in der Bäckerei, anstatt pan Brot sagt ... Und in diesem Nemaz h zu sagen

Wir kommen zu mir in der Bäckerei und eine Blondine steht vor mir nicht mehr mini pica.Kad hört es plötzlich nas.I ausrufen und sagt plee (Cuje als Hleb) ...
Wir lachen.
Sie Prozent realisierte, was sie nach 10 Minuten sagte.
Nur hundert aus der Bäckerei wieder hört sie immer wieder sagt plee .. (Hleb) ...

E kaizene umesto kaizena ako naidjes ovuda samo da ti kazem par stvari koje bi bile bombona

prvo skini ovu trojicu mandrila sa klimom za koje je kaizen mislio da su urnebesno smesni jer je glupo do jaja

Drugo banuj ove debile cekaonicare

Trece(ako ne odradis drugo) daj nekome od nas admina samo za teme kladionica i lol vukajlija da moz da isterujemo debile i sve je kul brt

Плее ... (хлеб)

Не интелигентна особа у пекари, уместо пан хлеб каже ... И да кажем у овом Немаз х

Долазимо до мене у пекари, а плавуша више није мали пица.Кад пре него чујем да је изненада узвикне нас.И и каже Плее (цује као Хлеб) ...
Смејемо.
Она посто схватио шта је рекао после 10 минута.
Само око стотинак из пекаре опет чује у више наврата каже Плее .. (Хлеб)

хахахаха Али није превео хлеб у загради. Плее..(Брот) Џд

Thilmo:

Nije to ništa, šta se meni desilo. Odem na fejs, kad ono Cukerberg ukinuo i slike i linkove. Kažu, prodao podatke kinezima. Ostavio samo statuse, izgledao mi fejs kο tviter tri dana, posle se sve vratilo u normalu.