Prijava

Pa tad se i ratuje

Ma ovo je spin iz vlasti.

Opizde vest 'Da se stroji svaki drugi Marko'. Sledeca vest 'Premijer licno zastitio jaja mladicu iz Kosjerica'. I onda bacje glasa za vlas. (morao sam nekoga za primer)

Generalno sam prestario sluzenje vojnog roka. Ali se secam kakv mi je pakao od zivota to sranje pravilo. To je bio jedan odlazak na robijicu, koji ti oduzme jednu do dve godine zivota sa oporavkom posle povratka.

Ovde kod nas se trenutno mlada generacija (16 do 32) ugrozeni poput onih u africi. Cesto nisu skloni drogiranju pa skoces sa zgrade. Cak i oni kojima su mama i tata gurnuli 1000 evra u gacama pokazuju nedostatak nabadajuci prst u oko svima i izlaze po novinama sa svojim pricama sa dna bede.

Ako bi mladi imali obrazovanje, stipendije, posao, priznanje, normalne roditelje, pravo na slobodnu ljubav i buducnost, onda mogu fakultativno da se druze sa oruzjem u prirodi u vidu neke obuke koja im ne bi oduzela vise od 2 sata dnevno, vise od 5 dana u nedelji i ne duze od godinu dana. Sa savremenom proverom zdravstvene i mentalne sposobnisti. I na dobrovoljnoj bazi.

Eto. Ukratko.

Господине Нежни Цвете - ако ми се не скинете са курца, мораћу да Вас замолим да узмете моје презиме. Битно је да знате какав је однос мојих осећања и Вашег понашања, иако то тренутно није тема. Нађите начина. Шта год да одлучите, обавестите ме. Ето моје мишљење које желим да поделим са напаћеним народом.

Нисмо способни да вратимо постере и реакције, а ви ћете враћати војску.

Svaka tema na kojoj Granjka postuje, postaje tema o Granjki što neko reče onomad.

Ajde ne ložite se, nema od toga ništa. Država jedva čeka da penzioneri pocrkaju jer ne može da ih plaća, a će drži 100 000 ljudi pod oružjem...jes boleće ga Radoslav Raća Petrović.

Svaka tema na kojoj Granjka postuje, postaje tema o Granjki što neko reče onomad.

Ово је рекао Господин Владе Драма алијас - Нежни Цвет, у недостатку аргумената. Извинио сам вам се свима за постовање на наприкладној теми, стога не жваћите курац без потребе, него или подржите предлог или ме игноришите без жвакања полног органа.

treba svaki grad da ima nesto obavezno.u zavisnosti od afiniteta stanovnistva koji zive u istom. u ns bi mogli na primer da svi obavezno bacaju kamena sramena, igraju balote i pustaju glasno krajisku muziku da se zna oklen su kako ne bi neko slucajno pomislio da su pederi iz ravnice vec delije sa plitvica.

I da vežbaju brzo uskakanje u traktore, znate čisto za slučaj da naiđu Hrvati.

У Израелу Џошуе имају обавезни рок од 2 године. Родољуби. То су људи. Чак и не расправљају на тему да ли треба или не треба војни рок, него долазе из Америка да одслуже свој дуг према Израелу.

А и Џошуанке служе армију. Ево доприноса теми, кад шиљите курац, да имате на шта да га шиљите:

http://noizz.rs/noizz-news/izrael-ima-najlepsu-armiju-na-svetu/dn3tfsf

ПС. За оне који ће написати - "да су овакве рибе у нашој војсци и ја бих служио војску" - одмах иде одговор - да су Џошуе такве пичке као ви са изговорима, не би имали овакве жене у својој армији. Енде.

tuga.nose ljudi bilborde na ledjima.kakva je njih muka naterala da budu ovolike splacine od ljudi.

Granjka kako biti normalan u drzavi gde su mucenici prinudjeni da ovo rade

http://www.espreso.rs/data/images/2017/01/21/21/155427_clipboard02_ff.jpg?ver=1485031584

Ne do Bog da se oklizne pogibe

Ima dobrih pički i kod nas u vojsci Granjčilo, ne znam šta sereš.

Бомбаш, ову државу су такви људи учинили ненормалном. У реду је бити страначки опредељен, у реду је имати и сексуално опедерљење, веру, нацију, шта год, али није ове дебиле држава натерала да носе билборде на леђима, већ су то сами урадили. Они нису нормални. Они су бедни. Сирот човек то себи не би дозволио, а бедан мисли да је то у реду. Не секирај се, такви и да се оклизну и да падну, неће имати шта да сломе. Мекушци.

Обавезно забранити женама да иду у војску, максимум што могу да имају везе са војском је да буду косовке ђевојке и да иду по бојном пољу да напоје нектар пивом рањене јунаке

осподине Нежни Цвете - ако ми се не скинете са курца, мораћу да Вас замолим да узмете моје презиме.

Gospodine Granjka, lupate kaok, što narod kaže, dupe o samar. A kad ste takav hard kor patriota, navedite mi svoj VES. Inače vas ne uzimmam za ozbiljno. Navedite mi svoju vojnu karijeru i obučenost.

bez da se uvredite obojica,al kapiram(verovatno je to jos neko skapirao)da bi vas dvojica bili super drugari.bas drugari.non-stop bi se pickarali,al ne bi mogli jedan bez drugog.da se ne gotivite vec bi odavno prestali da se obracate jedan drugom. stavljam i smajli da znate da ne mislim nista loso :)

Ma pusti, hoću da znam Granjkin VES. Ako ga ima. Ako nema, to će biti hendikep.

јбт већ замишљам наше војнике у рову како играју Уно и пуше електронске цигаре

колико имаш година романија