Prijava

Ljudi ovako, nije zajebancija. Imam ravne tabane, a odrasla sam osoba. Roditelji su mi bili nemarni i nisu primetili problem dok sam jos bio dete. Isao sam kod privatnika, silne neke pare trazi za vezbanje i uloske a maltene mi priznaje da mi nema pomoci, i da mi moze biti samo gore. Nabedili me tamo da sam invalid, a ja lik zdrav prav mogu volu rep da iscupam, fudbal da igram satima, a kamoli da hodam. Ali nebitno sad to, podatke koje sam prikupio:

1. Drzavni ortoped mi je rekao : postoje vezbe koje uspesno otklanjaju to ali to neces nigde pronaci nema ni na internetu (ja ostao zbunjen)
2. Na forumima ljudi kazu radili vezbe nosili uloske, nista uradili nisu a pukli 500 evra
3. Na internetu postoji knjiga koja se prodaje za 30ak dolara koja navodno resava te probleme
4. Van Srbije moze da se radi operacija koja navodno resava problem, mada ljudi kazu da je uspesnost manja od 30-60%, jebem li ga sad

Jebem mu mater po sred pičke, ljudi leče rak, tumore na mozgu, odseku im nogu pa žive, a navodno jedina bolest za koju nema leka osim side su ravni tabani. Ma terajte se u kurac.

Dodje mi da stavim oglas: Dajem 2000 evra onome ko mi ispravi tabane, nakon što ih ispravi.

Ko god ima neko alternativno rešenje, zna nešto o ovome ili ima isti problem neka mi se javi ovde ili u pvt. Hvala puno

боли те курац, сад имаш оправдање да не служиш војску.

хахахахх пичка сорошевска

e očekivao sam ovakav komentar tj masu ovakvih komentara, ali još bolje, aktivnija će biti tema dok ne dodje neko nešto pametno da kaže

Ima vezbi koliko hoces za to po netu.

Maestro, imaš PVT

Prosipa pamet tamo BRAĆO DA BRANIMO KOSOVO NAŠE ne bi ga pustili ni civilno da služi vojsku hahahahaha

Sad kad razmislim, ubeđen sam da su ravni tabani jedna od prevara 20. i 21. veka, nešto poput holesterola, ne predstavljaju opasnu dijagnozu.

Razmislite, podloga po kojoj čovek ide je komplet ravna, zar nam nije u interesu da taban prione celom površinom na podlogu? Ta konkavnost ima smisla samo kad stojimo na grani drveta.

Možda treba da su mu tabani konveksni xD (kao vokmaks)

Ni ja nisam siguran što je toliki problem to, ali mislim da ima više veze sa kičmom npr. da opterećuješ kičmu kad hodaš tako a imaš ravne tabane, ili sl.

Hahahha ne lupaj radj

Sumnjam da maestro debilko ima ravne tabane i ne znam sto se primate na ijedan njegov post ali ako neko ima stvarno ravne tabane samo neka pegla bos po neravnom. Leti jbg po dvoristu, adi, parku, plazi...

Ima istine u ovome što radj kaže, prave invalide od ljudi sa ravnim tabanima samo da im izvuku 500e iz džepa za uloške i vežbe

ravni tabani

duše imaju

više nego ti

Neki klinac iz odeljenja mog burazera kucao na guglu "kako dobiti temperaturu" da ne bi odgovarao istoriju i prvi rezultat pretrage mu bila rasnijeva tema u kojoj mu pazl savetuje da popije svoju spermu uz čašu tople vode.

Maestro, evo ozbiljno nije zajebancija.

Moj buraz imao ravne tabane. Blicovskim stilom receno, neces verovati kako je popravio situaciju po savetu jednog ortopeda. Uzeo najobicniji teg, bucicu sklepanu od drske za metlu i dve konzerve sa gipsom. Sedne na kauc, bosom nogom stane na drsku i rola teg po podu tako sto tabanom gura drsku. Nekad i ustane i svu tezinu osloni na stopalo. Tako deset minuta, pa promeni nogu kada se umori. To furao svaki dan 2 meseca i popravio situaciju. Nije se skroz resio, ali je dobio onaj luk na tabanu ili kakosevec kaze i ne prave mu vise probleme. Takodje je nosio uloske neko vreme, oko godinu dana.

Ne zajebavam te svega mi, znam da malo zvuci idiotski. On je to radio kada je imao 24 godine, danas ima 32 i situacija je ista. Da ga ne mrzi da se mlati verovatno bi mogao jos da poboljsa stanje. Ne mozes skroz da resis ovim, ali mozes da popravis noge bar malo.

Ovo kažem jer će neko sigurno naleteti na ovu temu tražeći lek za ravne tabane i onda čitati postove kako ravni tabani nisu problem jer više ne hodamo po granama drveća.

Равни табани доводе до кривљења кољена, самим тим то асиметрије кукова и на крају до деформитета кичме.

Што псето каже, само бос треба ходати по неравном. Камене плаже или трава су идеални.

djavo kad je hteo da povuce svetog savu u pakao otkine mu deo tabana i od tada ljudi imaju krive tabane

sad mi neko reče za ''atlasologa'' tj namestanje atlasa, 100 platis prvo namestanje posle te namesta jos nekoliko puta dzabe - devojka prezadovoljna

zvao nekog fizioterapeuta kaze atlasolozi su kurac, suplja prica, ne moze namstati telo od gore ka dole nego obratno

ne znam sad kome da dam svoje pare, centru za stopala, atlasologu ili ovom fizioterapeutu

sad mi jedan decko kaze da je njegova devojka isla u taj centar za stopala i da je zadovoljna rezultatima iako je pukla dosta para

mozda najbolje dam lepo svima pare i aukurac, nesto ce mi vec pomoci.
Bata Sale hvala uzecu u obzir