Prijava

Слушај вако. Купи добре патике и узми фино улошке да ти врше притисак тамо гдје треба и шетња. Шетај што више, требало би да се поправи ситуација.

Код нас су то некада у основној школи провјеравали сваке године тамо од петог разреда, стопала, закривљеност кичме и тежину / висину. Мени су примјетили да имам мало заравнање и савјетовали су спортом да се бавим што више, и заиста је дало резултате.

Много је важна обућа. Кажу људи да највећи број дјеце има равне табане због неадекватне обуће. Знате оно, е расту малом ноге ко луде, дај да му узмем 2 броја веће да може и догодине. То деформише стопала, а за тим крене и све остало у курац.

Тако да, послушај ти мене, сад улошци и добре патике, а на љето бос. И среди килажу ако имаш проблема, да ти не прави притисак на кољена. Ако имаш лрива кољена, прочитао сам да је клизање или скијање идеално за корекцију.

Шетај што више, требало би да се поправи ситуација.

ortoped mi je rekao da to nije istina. ovim rečima: ''znači sad ću ja da obujem uloške pa da trčim što više i to će se ispraviti. ne ide to tako.''

Много је важна обућа. Кажу људи да највећи број дјеце има равне табане због неадекватне обуће. Знате оно, е расту малом ноге ко луде, дај да му узмем 2 броја веће да може и догодине. То деформише стопала, а за тим крене и све остало у курац.

Ovo je živa istina. Sirotinja sam bio uboga u detinjstvu, stalno mi kupovali veće patike da imam za dogodine

Ravni tabani su nasleđeni, tako da ti roditelji nisu krivi.
Gimnastika ispravlja tabane. Kupi neki triko i sa tinejdžerkama na gredu.

Ravni tabani su nasleđeni, tako da ti roditelji nisu krivi.

Ništa kontradiktornije nisam čuo u životu

ahahahaha mortriša triko

Не да трчиш, него да шеташ. Ето, ако стварно имаш проблема, срећно ти са рјешавањем, ако немаш, једи говна.

Naravno da nema i da se zajebava mentol jer ocekuje da mu svako drugi napise da ne mora da sluzi vojsku i da opet pokrene pricu o tome

Ni konopče nije lose resenje.

Kupi kolica i kreći se pomoću njih. Ako ne koristiš noge nećeš iskriviti kičmu zbog tabana.

Reme solidna ideja, razmisljao sam o tome

Namestanje atlasa, prevara ili ne??

prevara, sem ako nema neki atlas na stopalu

Idi u vojsku, tamo sve leče.

Ljudi sprdate se ovde sa mnom, a ja se s vama ne sprdam

Nisi ti nosio vojnicke cizme eee

Nemam ovih problema jerbo sam kao mali gazio po strnjikama i nemam pojma kako bi ga rešio, nego kad smo već kod toga ima li neko kakav proveren metod za ispravljanje kurca? Malo mi je kriv udesno pa mi okida OCD, probao sam već po savetu lekara do okačim teg od zidnog časovnika dvaput dnevno po tri sata. Tvrdio je i da ispravlja i da ćak produžava malo al nije pomoglo ništa, serem mu se na diplomu.

Drkaj drugom rukom isti period ko i ovom tj bolje reci isti broj drkanja jer kapiram da si u pubertetu drkao vise nego sada

A vi picke sto me prozivate za vojsku, samo da znate da sam regrutovan i mogu da sluzim

Lazes mejmune imas ravne tabane