Prijava

ja ću te tući ako ti toliko znači nemoj tuyan biti

pa isti problem imate i maestro i ti, tripujete neku bitnocu a ljudima se jebe realno taman da crknete u jami govana u 23:27 veceras

axaxaxaaxa shir kahn

http://i.imgur.com/0JVnQ5d.jpg

Usrao se taj kao grlica odavno, još pvt-a ima čini mi se, nije mu lako ljudi, nemojte ga. I ovde mu nisam na vreme odgovorio nego je strepeo par dana nije znao kud će. Skontala je gluperda da ipak nije sve toliko anonimno pa se mudašca uvukla do bubrega.

Pa mu vi sad lupajte šamare ako vam nije bedno jbg, meni žao.

A da, uz ovo je cimao kosmopolitu da me banuje jer je pomislio da bih mogao dati njegovu adresu nekom, haahah, ma hajte molim vas našli ste koga da šamarate blam bi bio života mi

Trulo mi nekako da deliš sa svima tako pvt samo da bi prozivao lika

hahahahahahahhaha dal ste toliko retardirani pojedinci da ste rovali po fejsu hahahahah

samo jedno pitanje, da li stvarno mislite da je ona lobanja onaj paramecijum cije ste slike kacili i profil sa fb(vrhunac gluposti definitivno) da li stvarno ali da li stvarno mislite da je ta lobanja u stanju da napise 373 definicije na sajtu saljivog sadrzaja? on bre ne zna da prica jebeno slepac najobicniji

da sam znao da ce da se nakace ovolike lubanje ne bi nista ni pisao pominju se tuzbe jebote ja ne verujem hahahahah

bombas izvini sto sam te tukao tvoj djoks stajl nego sam imao inspirejsn sinoc jbg

l da sam znao da ce da ti se nakace maestro i rasni ne bi nista ni pisao

ne moze covek ni da se nasali ko covek samo neki problemi

Pa ok. Nije mi trulo kad je jajara u pitanju jbg, ne bih delio neke druge stvari i informacije.

Daj meni ime i prezime samo

deky_aod
Ja ću da ga branim jbg Šapčanin je

Pa i ja sam pička ti materina ciganska pa me prozivaš okolo zapaliću ti malu komplet pa se objašnjavaj posle sa Alijom i Tarzanom

@aleksandarkg, opšte je poznato da si najveći ljigavac na sajtu, ali si ovim otkrivanjem poruka prevazišao sam sebe

Ma ok, možda je i zaslužio, nego bedak nekako.

Falio si večeras ps, 0/4 smo imali, strahota </3

Mozete svi da mi pusite kurac. Sprdam se samo znam da niko nema muda da me stvarno is ima

Nemam ja godine,
nemam ime ni prezime,
s tobom krv sam promenila,
sebe sam pobedila.

Važi bombas, čast mi je nekako da me ljigavcem smatrate baš ti i tilmo, imponuje mi.

Sada ću te ostaviti sa tvojim drugarima ovde, nastavi da im se pravdaš da ono nisi ti, okači im i neku sliku da podupreš argumentima, lep pozdrav, druže.

ok, ajde odjebi sad ljigavče

*iscima

Pola od vas se kurci nesto ovde misli moze mene da izbije. Evo, samo izvolite. Ova picketina aca kg ima moj broj, moje podatke i adresu. Ne bezim nigde. Smatrate me za budalu, ok, dodjite slobodno.

Falio si večeras ps, 0/4 smo imali, strahota </3

Auuuuu zajebavas li? Koji ste vi raspad bez mene bokte xd

Jebacu vam ja mamu u picku svima pisam vam u usta ciganjska.

Mozete svi da mi pusite kurac. Sprdam se samo znam da niko nema muda da me stvarno is ima

Pa jebacu ti stvarno mater majmunko balavi