Pogodi ko sam 7

  1. и ја волим мару муњу иако она мисли да је не волим:/
    више:(

  2. Ja maru munju volim vise od tebe :P
    Iako se dovatila juce u nekom budzaku sa mojim bejbetom i nisam im ja trebala..al ako moj bejbe zavoli vise nju nego mene e necu je voleti! :)

  3. Nisam ja isplativa za ljubav. Koštam bre.
    Ajte more, šta vam je:)))
    Znam ja da me volite, ali i znam da od vaše ljubavi i konji crkavaju:)

  4. duvaj ga munjosavo
    ja sam dobila naređenje od jednog moda da moram da te volim, šta ću, što se mora nije teško:))

  5. jednom davno sam bio zaljubljen u predstavu o jednoj devojci, a ne u nju. Hvala Bogu prelezah je kao i sve decije bolesti...u svakom slucaju takva ljubav je emotivno neisplativa...bar je moje iskustvo takvo , ali uvek postoje izuzeci od pravila

  6. Ajd sad nek mi neko objasni
    Na ovom sajtu MENE optuzuju da sam zavodnica
    A opet ovde je obozavana Mara Munja. Zivot nije nije nije feeeer
    ups ovo nije zekina i moja tema! :O

  7. jano, ovaj, ti si zavodnica samo u onoj tvojoj glupoj temi o nekakvim narcisima:p
    aj se sad iskukaj malo na onoj našoj

  8. zekana
    sad bi napravila paprikas od tebe ali zurim
    kuckamo se :))))
    **

  9. napravi od mojih brabonjaka, ukusni su
    aj ćao
    :čeka munju da se oglasi:

  10. Маро, о'ш ти пустим нешто од Плавог Оркестра за казну? :))))))

  11. Волиш Плави Оркестар, аааа?

  12. Oću Maro, ali ja njih volim tako da si me baš zajebala. ho ho

    hohttp://www.youtube.com/watch?v=vr4npNKDIis

    Aj da pevamo:)))))

  13. Јеб'ли те они. Не могу очима да их гледам.

  14. E ja mogu i šta mi možeš.
    Ja sam pop sova a ne ko ti sva rok i galama.

  15. П' шта? Шта се дешава?

  16. De znam.
    Uvedoše neke smradove i ostala sranja, a ja naravno ne mogu da nadjem de mi to stoji.
    Za svaki novitet se ubijem dok skačim šta je:))))

  17. Муњо, морају да се прате напредне технологије, молим те :)

  18. Ваљда туђе дефиниције треба да осмрадиш или изљубиш.

    Мени се ти смрадови уопште не свиђају, што сам горе и написала. Као да се посереш неком директ. А изгледа да тај кога си осмрадио и не зна да си ти. А ја то не волим. Кад одлучим да се посерем по неком онда му то и ставим до знања одмах.

  19. Pa numem Pedja.
    Ko som sam za to.
    Nije da se ne trudim ali kad mi na vuki sve isto stoji i piše, de jebeno da nadjem te novitete?
    grrrrrrr

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.