Prijava

Ja se prezivam Pivarčuk, deda promenio iz Pivovarčuk kad se oženio, tako da od toga dolazi Pivar, Čukpivar, Pivi, Pivara, Pivo i slično, kako se ko doseti. Onda oni malo nepismeniji Piva'čuk, Pičuk ili kako već. Pa onda od imena, zovem se Milan, Miki, Mića(sa par naglasaka), itd. Ali najviše volim da me zovu Pivarčuk, ionako je dovoljno retko i čudno.

Mene zovu Šo, pošto mi je na fejsu ime Separator Horizontalnog Oscilatora, akronim od toga je S.H.O. = Šo.

Od kad sam zablistao na temi Jebanje i Jebanje 2 zovu me Trsitelj po kraju.

Зову ме Цупић, по једном ди-џеју.

За упућеније пријатеље, ја сам Гризелда.

имам веома захвално име по том питању. надимци од александра, поређани по учесталости тј. броју људи који ме тако зову: алек, алекс, сандра, ана, аки, сашка, сања, лекси

Uglavnom me zovu po prezimenu, ili samo deo prezimena i to zato što imam neobično prezime, jedini u Bg-u a verovatno i u Srbiji nosim to prezime (pored mojih naravno)....
Mada tu su još i nadimci tipa Džoni, Džonson....

Пошто се разумем у далекоисточне језике, онда сам ја одвалио овај надимак на Вуки. Нека ликуша на групном чету ме смарала да јој дам своје право име и ја одвалим прве две речи (спојене, на филипинском) којих сам се сетио- Хатакаран ( хатак - безбожан, аран - превоз ), и то видели моји ортаци и ја ти цео живот остадо' Хатакаран...

Zabjelčani imaju dobre nadimke, ajde Kobe, listaj imenik.

đe nađe ovu temu ludače, viđi kad je ovo otvoreno hahahha ..

sole, soxter,soldier,soxterman(za to je kriva baba), gedza (po geografskoj lokaciji), markic, masa, mare,markoni,maki...(od Marko)

SOKSTERMAN GA ZOVE BABA

Nienna

a sto si ti sebi dao zenski nadimak ako si musko, ili sto si musko ako si zensko. sta si ti, neki hermafrodit?

OD dosaDE, neka tolkinova kurva

Mene čak i mama i tata zovu imenom praaskurđela po kome je familija dobila prezime, ako budem imao potomaka, verovatno će za dvesta godina misliti da su dobili prezime po meni.

Kako se prezivate, Valdemarovic?

Simić se prezivam, a zovu me Sima, kao onog psa iz Boljih ljudi.

Sima-Limar
axaxaxaxax