Prijava

Moj nadimak (Maja) je prihvaćeniji od mog imena. Vremenom je to došlo dotle da me kolega nazvao, moj tata se javio, ovaj me potražio po pravom imenu, a moj tata mu je rekao da je pogrešio broj.

Radni naziv za klinački tandem (sestra i ja) je bio Trta i Žilavka (ta sam).

Nadimak se potisnuo od kad sam se zaposlila jer me tu svi zovu pravim imenom. Povremeno nastane zbrka kad familiji zatrebam, nagrnu da me traže na poslu i svi im kažu da Maja ne postoji.

Kad naidje takva reč, zbrku imam i sa prezimenima jer imam dva, i nijedno nije moje devojačko.

Profa, Profesor, u nešto redjem broju slučajeva D Prof, što je moj nadimak i kad igram kantera. Poreklo nadimka vuče korene iz moje sklonosti da volim da kenjam ali sa dobronamernim ubeđenjima. To, i to što sam sa 22 post'o asistent na Faksu za Muziku...

Inače, kacam bio baš klinac harao sam u trek disciplinama i sprintu te me nazvaše Leptir. Nije se zadržalo do danas.

I'm Gumeni, nice 2 meet you ;)
Nadimak nastao još u djetinjstvu ('nači u drugoj polovini prošlog vijeka), kad su drugari skontali da mogu neprirodno da iskrivim tj. savijem ruke u laktovima. Varijacije na temu: Guma, Gumi, Gumenjak, Gumiđon, Gumiflex itd itd

zbrku imam i sa prezimenima jer imam dva, i nijedno nije moje devojačko.

Ono kad zena samu sebe maze govnima

Maja Luković Ulemek.

Maja Bobic Mojsilovic

Pseto88, ne pravi se pametan.
Duhovit si. Dovoljno je.

Jaoooooj hvalaaaaa :*

Мене нико никад у животу није назвао Крле. Сем на ВОСу.

Glavni mi je nadimak po prezimenu, mada ima par derivata od imena: Šomi, Miša, Škomi, Mišica itd. U kasnoj osnovnoj i ranoj srednjoj sam dobio par nadimaka koji se nisu dugo zadržali: Mungos, Barać, Ustaša, Ćamil; ali je ovaj prezimenski ipak primaran.

Zovu me Tevez jer mnogo dobro igram fudbal

Nisam upoznao mnogo ljudi koji imaju nadimaka kao što ih imam ja. Ljudi me zvou svakako, ali evo

Glavni, Kazanca, Predsjednik, Ministar, Zoro, Vidara, Glavonja, Zoka, Kizo, Ceode, Baćo, Plava ciganka, Baćo Vasić, direktor, Rođo,

Sve maske Zora... ili Zoroa, kako se već kaže.

Zoro, ne kao onaj pravedni odmetnik, nego onako seljačko bosanski razvučeno na prvo o

Jebaćko. Nadimak našeg kolege koji ima ljubavnicu. Mislim da bi ga i žena namjerno zvala tako kad bi saznala za nevjerstvo i nadjenuti nadimak.

:(((
Zamisli presretne me neko na ulici sa desi krle devetšest

Da da, prevelika truba je to brt. Imaš sreće što ste Šomi23, Pseto88 i ti kul glave inače bi vas i ovde ljudi prcali jako lolo