Prijava

Hahaha dakle ne moze, jace je od njega... umesto da cuti idiot samo izaziva propast. Soros jebeni

SOROŠ
O
R
O
ŠOROS

Pitam ja ljude za koje znam da citaju informer, bez zelje da ulazim u politiku, i da se napinjemo, verujes li ti u to sto procitas, kazu uglavnom "ne verujem, al to su ti najsprskije novine"..........

dosta bistrenja politike šta nam je da veljkom mlađim arkanom :(

jebo soroša veljko je biven :'(

Fendere, studenti u NS protestvuju zbog toga što im je tetkica u menzi rekla da ne može pire i bečka zajedno. To ne zna zašto protestvuje, a kamoli da protestvuje za svoju budućnost.
EDIT: Izvini kosmo, tražili su titane, eto im ih xD

Dio, mislio sam da su Politika ili Večernje novosti najsrpskiji ili kako li već...

Inače, da studenti u NS imaju imalo mozga, prvo bi trebalo da protestvuju protiv studentskih organizacija, parlamenata i studenata prodekana koji ne rade ništa za studente sem što organizuju žurke i proteste... Oh, wait...

Bio sam dole malopre. Bilo lepo ljudi moglob' se reći.

http://vukajlija.com/forum/teme/71854-borba-titana-2017-rezultati-i-posledice-predsednickih-izbora#post_3747058

hahah kako zgoljavi decaci sa vukajlije misle da ce da zavaraju druge sa ovakvim izjavama da nisu zgoljavi decaci

ja nemam nista protiv protesta inace,tho,a nemate nikakav valjan argument protiv njih kao ni protiv belog,samo ustaljeni vukajlijaski mentalitet kojima se prilagodjavate jedni drugima

Ево га највећи проповедник Сашиних сведока криви Белог за Вучићеву диктатуру.
Бугар није нормалан.
https://twitter.com/VladoGeorgiev/status/848930530859134979

А зашто ови протести против Вучића нису ујутру у 8 сати у Немањиној? Тад је Вучић на послу. А да! Студенти устају тек после 2 поподне.

kada ti ustajes i kako utucas dan.ukoliko nije tajna

Устајем по потреби, што питаш? Да ме зовеш да ујутру идем на протесте? Ево, све трчим.

onako...pitam.
ne zameri

Ja ustajem isto tako oko 10 i 20

Постао си студент под старе дане?

Gledam sad na fejsu neki Mandić objavio ovo Bohorovo.