Prijava

doduse nisam student, ali sam svakako besploslicar tako da se uklapam u procenu vlasti

INFORMER s masnom kosom ide na bazen

Сви који шетају кажу да је циљ да склоне Вучића јер је покрао изборе. Како ће да докажу кад нико не оспорава резултате избора? Уместо да траже нове парламентарне изборе, они траже да Вучић сам поништи ове изборе које је добио. ШКК?

У међувремену у Београду...
http://srbin.info/2017/04/06/smrt-vucicu-u-centru-beograda/

gde se prostestuje i protiv jednih i protiv durgih odg pls

aj vučiću al što vulinu nesrećnom ahahahhahaahha

bio juče u NSu na kraju kolone da vidim kako izgleda previranje. studenti, uske pantalonice, ešarpe, majice s čegevarom, nigde bunta nigde muda. pod prozorima viču ljudima "izađite na ulice" a s prozora gledaju penzosi uplašeni, ne znaju šta se dešava. transparenti bože sačuvaj, mi inteligencija, mi elita, vi gowno, nigde nema kosovo je srbija, ne u nato, samo drugi krug, puko si... loše se živi, a svaki drugi u masi nosi gopro ili ajfon. najjači lik u ulici modene dobacuje sa strane vučicu srbine, popišao se po celoj masi realno.

"Presudno je bilo što se Vučić pojavio sa mamom i tatom na televiziji, a ja sam siroče i nemam ni mamu ni tatu", rekao je Šešelj i dodao da će SRS razloge neuspeha tražiti i u sebi samima.

HAHAHAHAHAHA

Roditelji, babe i dede žele da vide leđa svojoj deci i unucima zato glasaju napredne.

Kakvog stanja uma moraš biti da klikneš "Show more" kod statusa onog Nenada iznad...

Bezvizni rezim su uveli ovi tvoji. Ti tvoji su prvi poceli i da beze devedesetih. Picketine placljive

Bombasu sam rekao. Mada...da li sam? Xd

Da odeš i vidiš katedralu u Kelnu pa se vratiš u Srbiju na posao za platu od 600-700 evra i da gledaš Metaliku na Jna. Ne da ideš u Gelzenkirhen da čistiš ulice sa Pakistancima za 800 evra.

Uzgred Šešelj ti podržao Soroševe proteste.

Fan fakt, Čaušesku je na izborima par meseci pre pada dobio 87% glasova. Toliko o tome.

Подржао је неке захтеве. Сад се сетио.
https://www.youtube.com/watch?v=4q39AqNq5Xc