BORBA TITANA 2017 - Rezultati i posledice predsedničkih izbora

  1. посло ми неки лик на пуја слику, отели им тај транспарент, не знам да ли су их тукли

  2. znam da su izbori pokradeni jer je Vučić rekao da nisu

  3. Ma nisu bre pokradeni.
    Narod šeta jer mu lepo i prosto neprijatno kako lepoo živi

    http://static.rs.n1info.com/Picture/117308/jpeg/17887073_10202850724865363_1703693177_o.jpg

    Jelena Trivan malo radi prekovremeno u noći kada je p.kandidat S.Janković izašao sa rezultatima iz džakova.

    https://www.youtube.com/watch?v=qglc7hDiX_k

    Danas N.Sad u gostima BGD. Dobro došli

  4. Polako bombas uzmi slatko nesto

    Marko nebitno brt samim tim sto je neki imbecil banuo sa tim transparentom vidis koji je sklop ljudi na tim transparentima. Procenat vegana 70% fazon. U narednim danima ocekujem i transparente ne ubijajte kitove, gluten je smrt, kerovi su vazniji od dece, cuvajmo kulturu, I <3 krug dvojke, otisla sam preko fali srpski kurac, exit>guca....

  5. pre neki dan videh micu zavetnicu na palmi (kanalu, ne političaru) kako jede gomna o protestima, bot jedan kroz jedan, kao plaćeni i instruisani organizatori demonstracija neće prezati ni da plate migrante koji nemaju šta da izgube da izazovu nemire i proliju srpsku krv, što bi mladež rekla lol matoreeee lol

  6. RASNEEE DETIJE SAD ZAVETNICA

  7. ZAVETNICI
    A
    V
    E
    T
    N
    I
    C
    I

  8. pre neki dan videh micu zavetnicu na palmi (kanalu, ne političaru)

    (televizijskom kanalu, ne onom u zemlji)

  9. (televizijskom kanalu, ne onom u zemlji)

    (mislim i televizijski kanal je u zemlji, Srbiji, nisam mislio na kanal što se kopa) čisto da ne bude zabune

  10. NIKADA VIŠE NE SME SRBIN UDARITI NA SRBINA NE SME SE PROLIVATI SRPSKA KRV

  11. Koliki sí indijanatz od 0 do SOKODZOVE

  12. Boh boh ajeroplan mi vredjao majku

  13. U MENI TEČE SVETA SRPSKA KRV

  14. jest, eno piše iz glave

    Juce sam ga vido na trafici, Mica zajebava ko i uvek, ALI NIJE OTUZAN nikad za razliku od ovih ostalih.

    De bombas, nije implodiro?

    A nuns?

  15. Lista zahteva koja se pojavila u većini današnjih novina.
    Niko je ne demantuje, možda je to ono što su definisali ?

    1.Смена челника РТС-а и уредника информативног програма РТС-а, због режимског извештавања и неравномерне заступљености председничких кандидата у предизборној кампањи.

    2. Смена чланова савета РЕМ-а, због нереаговања на више стотина прекршаја и пријава у вези са извештавањем медија у предизборној кампањи.

    3. Разрешење председнице Народне скупштине Маје Гојковић, због суспендовања рада Народне скупштине.

    4. Смена чланова РИК-а, због непоштовања одлука Уставног суда.

    5. Ревизија - сређивање бирачког списка у циљу утврђивања тачног броја бирача.

    6.Поједностављење процедуре гласања у дијаспори.

    7.Поништавање лажних доктората високих функционера Небојше Стефановића и Синише Малог.

  16. Bomba dobio tikove ko gavrilo

  17. 5. i 6. donekle razumno al opet nema sanse
    ostalo gluposti kako ih nije sramota jebeno

  18. prcnuse nenea stefija

  19. Haha koji zahtevi. Pa sad treba vucic da digne svoju vojsku da protestvuju 71 dan i da traze da se sasa jankovic protera iz zemlje fazon eto to je taj neki rad

  20. Dok se bavite izborima, cisto da znate da se priprema usvajanje zakona po kojem stranci mogu postati vlasnici namenske industrije (do 49%)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.