Prijava

Ko zna lika koji isao na zurku povodom formiranja NOVE stranke, kod Zorana Živkovića u delux apartmanu, i koji je muvao mesinganu statuu Zorana Đinđića, jaznam

majke mi, postaju mi simpaticni na neki bolestan nacin, siguran sam da ce u nekoj buducnosti ovo naprednjastvo biti tema raznih naucnih i psiholoskih studija

tako je bombaš samo cepaj

Zamislite samo, svi ovi što protestvuju sad su zapravo samo paravan za ono što se stvarno sprema. Svih ovih dana stanovništvu se ukazuje na to kakva će država biti, da neće biti demokratije, lagano se i potajno skuplja kuka i motika, ovi i dalje protestvuju, samo odjednom za Vaskrs, nema protesta. Nema, jer se digla sva Srbija, brat se s bratom ujedinio, svi krenuli da dižu revoluciju, i bebe i klinci i školarci i studenti i roditelji i penzioneri i milicija i vojska, sve živo kreće na BG, naravno, niko ne stiže nigdje da interveniše, ruši se vlada, neko od protivkandidata izlazi na terasu (vjerovatno Beli) i kaže "Jebasmo im mater." Trenutna politička postava se komplet mjenja, dolaze novi, mladi i odgovorni ljudi na vlast, sve cvjeta i veseli se.

Tri godine kasnije nuklearna zima lolololololololo.

Sad, ovo više pripada temi teorije zavjere, al mrsko mi bilo tražiti.

A sta, nema protesta vise?

nema vaskrs
lepimo patkicu na jajo

Nema na praznike, nema kad je kisa...slabo je to, od 365 dana nece biti ni 100 dana protesta

sa ovim se slazem, secam se 96-e ja na obuci u Vrscu u vojsci, protesti u toku protiv Slobine lopovije, izlazim u grad i na celo kolone u uniformi vojske nisam ja to jebo vojni sud, cenzura i slicno, ali tada su ljudi imali muda, a danas nas je malo ostalo pravih muskaraca uglavnom sve neke pickice u lakoste majicama sa mudascima poput ribizli

Istina je sve to ali ovi protesti bas i nemaju puno zajednickog sa onim protestima

Generalno imaju neke zajednicke stvari, kao sto su nepravilnosti na izborima, potpuna okupacija medija i slicno... Razlika je u vecem procentu lobotomirane mase, danas bas bio na nekoj sahrani u selu pricaju mi ljudi da su premije na zemlju 4.000 dinara po hektaru, a kod zutih bilo 12.000 i ne kapiram zasto iko na selu glasa ludaka

Pa i ta kradja ako je bilo-sloba je pokrao da izbori pobedu a ovo je drkanje kurca. Tad su protestanti predstavljali protest vise od pola stanovnika a sada predstavljaju koliko? Kurac moj predstavljaju. Sta traze protestanti, da neko izadje pred medije i kaze ok izbori su bili sprdnja jebe nam se sto je neko uzeo 55 posto mi hocemo da ne bude predsednik. Pa lol zamisli na parlamentarnim padne sns na 23 posto i izadju na proteste i traze da se ne vaze izbori. Nema igranja skolice lepi.

Te slicnosti koje pominjes su vrlo male tj neznacajne jer je previse takvih vladavina (bilo) u svetu gde neko ima apsolutnu vlast, kontrolise medije i capka malo glasova. A i u ono vreme je milicija tukla protestante ako se secamo a secamo se

nije Sloba i ekipa oko njega imala nista manje nego sto ovaj realno ima sad, slicnu kolicinu su i krali. Ne povlacim nikakvu paralelu, ovaj ludak je 100 puta gori od Slobe u svakom smislu.

Ja sam isto bio 96-te u u vojsci, i nije bio nikakav goli otok za idenje na proteste (mada je mene bolelo uvo za tako nesto zurio sam da se napijem sto bolje kad izadjem i da se pobijem sa lokalcima), a i vecina oficira je vec tad bila protiv Slobe, citao se Dnevni Telegraf, a govno od Bljica se tek bilo pojavilo.
A bio sam protiv Slobe, Bog da mu Dusu prosti... Isao sam da ga skenjam 5. Oktobra, i trebali smo mi da mu presudimo, a ne da ga isporucimo.
Sto se vlasti posle njih tice, Kostunica je bio kreten i to podmukli i beskrupulozni, a zutaci kratko i jasno-govna.
Ja mogu da razumem bombasa koliko mrzi vucica, ja imaj taj odnos prema npr. Sutanovcu, govedo teslavo naduveno nadobudno, razbio bi mu sve zube, ali to je licno, nije on kao on nicim to preterano zasluzio.
Trenutno su u Srbiji jedini osposobljeni da sa bave politikom vucic i dacic.

Valdemare, bila je onda kada si ti izašao da se izboriš da ona to više ne bude, i to je sasvim dovoljno, nećemo odlaziti dalje u prošlost. I ti i ova dva govnara, Torazulu i Bombaš. Valjda je svakome jasno da se već okupirane kolonije ne bombarduju, već se bombarduju da bi postale kolonije. Potpomognute unutrašnjim ubačenim elementima, vi kao da se pravite ludi da Velja Ilić SAM nije izjavio da je iz Madjarske dolazio zakićen dolarima i markama ko stari svat da se finansira rušenje Slobodana, koji kakav god da je bio, bio je predsednik nezavisne i suverene zemlje i davao je sve od sebe da to tako i ostane. Verovatno ste i sami svesni prave istine, ali se držite toga da Sloba nije valjao kako bi oprali sebe i svoje učešće u dovodjenju stranih plaćenika na vlast. Od vaših revolucionarnih vodja niste ni te stolice iz Skupštine dobili, snimile vas kamere pa vam posle dolazili po kućama da ih vrate nazad gde pripadaju. Niko od vas koji se i posle svih godina kada je istina isplivala na videlo, dičite učešćem u Slobodanovom rušenju, nemate nikakvog kredibiliteta u političkim raspravama, barem što se mene tiče, a naivnih će uvek biti da nasednu na vaše priče. Nažalost. I koje to kvalifikacije poseduje Danica Drašković pa da na osnovu njih prima 771.000 dinara mesečne plate u zemlji Srbiji?

jeste, svi su govnari samo si ti pametan bednice raspali, jebem ti mater i tebi i onom ko te drzi idiota na sajtu. Mrs bre u picku materinu da ti ne jebem mater

Gde si ti, avangardo, kakav je miris Soroševih deset maraka

Petootkobarski bot pljuje današnje napredne botove, ima li kraja vašoj hipokriziji, živela Otadžbina