Prijava

Nezavisna Srbija je prestala da postoji 5tog oktobra, kada su razni zuluf pavijani izBosne i ljudska beda iz provincije za deset maraka zapalil Skupštinu i srušila Slobu, poslednjeg srpskog predsednika

A voleo bih da znam kada je, od Kosovskog boja do danas, ta nezavisna država Srbija postojala, osim, naravno, za vreme Slobodana Miloševića?

ko izda zbradom pizda

sto je moj post obrisan?

Lab, slučajno sam ajd napiši ponovo pls

da slucajno ti ne radis u vojsci?nema veze necu da pise ponovo

Poljoprivrednik sam.

postovanje.svi beze od poljoprivrede a ona nam je jedini spas.sad se ljudi uglavnom igraju umetnika, fotografa, slikara, pevaca itd ili bi da sede po kancelarijama, niko nece da kopa.zato nam i jeste ovako

ja smem ruku da dam da imamo vise pevaca nego drvoseca,pa jel to normalno

Imamo više pevača nego drvoseča, ali dobrih pevača imamo manje nego dobrih drvoseča.

vojvodina sama može da hrani evropu

Kakva fotografija pa neće se X5 kupiti od slikanja jebenog

to da.da bi bio dobar drvoseca potrebno je samo iskustvo a za pevanje glas i talenat.a svi misle za sebe da imaju talenat.kosmajac, mastaju da ce slike jednog dana da im vrede mnogo.zanose se ljudi

Moze li to biti zbog toga sto je da bi bio dobar pevac, potrebna izvesna doza talenta, pored naravno velikog truda, a da bi postao dobar drvoseca treba ti samo malo vise prakse. Mislim ne znam ni jedno ni drugo nego ovako sa strane komentarisem.

Moj ortak 10god pokusava da postane pevac i ne ide, evo skoro je bio kod nekog rusa na Medaku mislim da uzima neke casove al dzaba, za to vreme je mogao postati pravi virtuoz sa sekirom..

drvosjeca mi nekako bolje zvuci od drvoseca.
samo kazem

Prica se da ludak vrlo lako moze izgubiti parlamentarnu vecinu.

E Jankela pucas sebi u nogu i pljujes na birace koji su glasali za tebe

Janković je najavio mogućnost da se uz organizaciju koju osniva nađe Nova stranka Zorana Živkovića, rekavši da su iz ove partije izrazili želju da se priključe njegovom pokretu.

Da brate mamu mu jebem, kako nije ispalio lika koji ga je prvog podržao i dao mu tu neku svoju kakvu takvu infrastrukturu i resurse na raspolaganje, jel zna on da će Nikolas sa humorističkog sajta vukajlija.com biti najeđen što se udružuje sa onima koji su krali leb od naroda...

Tako je i Milošević radio, na primer na Ušću, samo on je okupio bar pet puta više ljudi. A ovaj bi doveo neku bedu koju je nahvatao po fabrikama i seoskim odborima SNS-a, pod pretnjom otkazom. Beda, beda...

Jebiga Valdemare, svako jebe šta dovede.