Prijava

Radjarde podseti me na fenomen perionica u Va, davno jos kad je Juga bila, ali svejedno, prvi lik sto je otvorio perionicu tukao pare kao lud, sve u fulu, i onda videli svi i svi hoce da prave perionice jebi aaaaa. Epilog, svaka treca kuca ima garazu za kola visoku 7 metara.

EDIT: A pre jedno dve godine isto za one na zeton aparate za pranje kola kurce, prvi zabo 3 komada u centru grada, uzimao lep kes, jos imao bunar usercina da ne placa ni vodu, i evo sad ima jedno 7.

treba kupit krušku onu za udaranje i postaviti negde na nekoj pijaci u predgrađu

hahah, realno, kruška pravi pare gde god da je postaviš, sad da je stavim ispred kuće, za deset minuta bi se deset cigana zalepilo za nju

zaradjujte pare kradjom fora od mene i radjarda

Извињавам се свим сељацима што су сељаци. Јбг. :(

Дигните сељачку буну и вратите нам поЗтере и реЈакције.

Granjki fale posteri i reakcije jer na forumu svi znaju da je debil pa nema sa kim da se raspravlja

Џукело, није тешко бити дебил када си окружен дебилима. Као што видиш, дебили попут тебе се увек нађу да лају, тако да није реч о томе. Реч је о вредности постера и реакција, али си ти толико задебилио да ти се не мож` објасни. Иди лижи сопствено дупе и муда, као сваки добар џукац.

Vrednost postera i reakcija u svakom smislu je poput tvoje inteligencije ravna nuli.

Када такав коментар долази од џукеле, онда је то чак и комплимент. Хвала, псето.

GTD i Mickey, napred i nazad, od i do, smisla i besmisla, svrhe i beskorisnosti imanja kao glavne preokupacije u životu- karakteristike prevoznih sredstava

Ovako nekako mi deluju granjkini postovi, samo kada bi se prevozna sredstva zamenila posterima, reakcijama itd

Nemoj tako skauz, ipak su posteri i reakcije ANDERGRAUND KULTURA srpske omladine hahahaha

Херојски је поднети и жртву за очување културе (па и финансијску или временску жртву), па и субкултуре као што је андерграунд субкултура Вукајлије

Majku ti ludu jebem

Џукело, јеби своју матер псећу. Ако си глуп да схватиш написано ниси глуп да схватиш да је проблем у теби.

Hahahaha ok. E a koja je vrednost komentara na postere i reakcije? Jesu i oni kultura?

Зависи од самих коментара.

Јесу.

Иди сад, глођи коску.

Haha koja si ti budaletina

Uslovi koje prihvataš prilikom registracije mu daju pravnu zaštitu pri eventualnoj tužbi za autorska prava, u kojima se verovatno pominje i nešto u vezi sa javnim objavljivanjem autorskih dela i pravom autora da insistira na tome da ostanu javna, trebalo bi to ispitati malo pobliže. Mada mislim da vam ostaju jedino kritike sa moralno-etičke strane za koje ne verujem da ga nešto preterano boli kurac, obzirom da je kompjuteraš, a kompjuteraš nikad čovek

Vratite samo reakcije. Posteri su overrejted. I da se uvede ograničenje na pisanje jedne definicije nedeljno, onda bi kvalitet skočio, modovima bi bio olakšan poso i ja bih uvek bez leba jeo.

Zašto mora da se bira, neka vrati i jedno i drugo. Ne mogu da shvatim količinu mržnje u onima koji su uništili kulturno blago zbog dnevnopolitičkih interesa. Ko god da je odgovoran za ovo- izuzetno je glup

Da pređu posteri na deep web?
Čisto ideja...