Prijava

marko pantelic dao gol

ne znam sta trosite kilobajte na ovakve stvari, pa ova drzava je otisla u kurac sta ste ocekivali koj kurac, bolje radite pametne stvari

Хрватиа, па још и лезбача! Пуна подршка!

ДОСТА МИ ЈЕ ВИШЕ ОВИХ СТРЕЈТЕРА. 100 ГОДИНА СУ СТРЕЈТЕРИ НА ВЛАСТИ И ПОГЛЕДАЈ ШТА СУ НАПРАВИЛИ ОД ОВЕ ДРЖАВЕ. САД ЈЕ ВРЕМЕ ЗА ЛГБТ ДА ПОКАЖУ ШТА ЗНАЈУ.

НАПРЕД АНА. ПУНА ПОДРШКА

A tresno bi je ja posle litar rakije sta

a i dugo nismo imali hrvata na vlasti
podrska

ova lezbaca ce samo da figurira

Koi ste nemaci pojma, strasno...

Zamislite sad kad dodje Urlike Lunacek, izvestilac za EU, stara lezbaca koja nas godinama prca, pa kad posle intimne vecere krenu da se lizu i makazaju njih dve dok ne upisaju ceo krevet, a onda OGROMAN NAPREDAK SRBIJE U EVROINTEGRACIJAMA!!!

Posle ode na kosovo, a tamo ramus i kurti aaaa kosovo republjik aaaaa hatala hatala, a ona se samo okrene i opet u BG, ana leck mich bitte ich spritze jaaa... I tako mi pobedimo, jebiga.

Palma je covek genije, samo mora malo da se emancipuje.

Хрватску химну је компоновао Србин из Руњана крај Лозние. Тако да није то баш нешто аутентично хрватско.

A diplomirala u Americi i Engleskoj, ovde bila u USAID-u i američkoj firmi Continental Wind Serbia, anglosaksonski đak skroz, ja da sam Putin, ne bih Vučiću dao sad migove nikada. Mada, njen izbor je simboličan čin, a zaista je svejedno ko će da kuva kafu u Vladi, kad se zna ko će tu vladu da vodi.

+1

ja da sam Putin, ne bih Vučiću dao sad migove nikada

Ово ће се заиста и десити. Кад Вучић буде питао где су мигове, Путин ће му рећи: "Вучићу, види МИГА!" (солидан бајати скеч)

a narod ce reci "Vucicu, vadi MiG-a"

Znate koja je fora sa Anom Brnabić

nece on ni otkucati nista. Moje neko misljenje

Pa ne znam sad, umeo je da ujebe tako

Elek mrtvi je na četu zadao naš/živ/muško i otišao da spava
Zaklo bi ga tad da sam mogao

Вучићеви дебели батинаши даве децу по улицама, човек напише СМС где спомиње Вучића, ухапсе га и умре у затвору, једини сведок рушења у Савамали умро под чудним околностима. Где је Србин из 1914. да устане против ових педера