Европско првенство у КОШАРЦИ 2017

  1. maestro još je leto lepo vreme za skakanje po tvojoj lobanji

    HAHAHAHAH

  2. Da l je realno da se na ovo prvenstvo toliko lozimo kao nacija a npr Jokic Teo Nedovic i ekipa bas i ne?? Mozda to nesto govori
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    (((ovo je nebitno takmicelje)))

  3. Aj thilmo pozuri sa analizom radim sutra brt

  4. Drugari, evo jedna pesma da se malo proveselimo
    https://www.youtube.com/watch?v=-1quPnAzimk

  5. Nego nek se nosi macvan u pizdu materinu, igro sam minus 10,5 poena, a radovo sam se kad je zabio onu trojku kojom je preso grqnicu i zajebo me za 474 evra. 474 evra ej, dzaba bre macvane, bolje da si igro ljubazno u odbrani

  6. A radovo sam se jel je izgledalo da cemo ih stici

  7. Nema analize. Slovenci ispred nas, biću popišan do narednog prvenstva. Nemam sbage više..

  8. Lepa kinta bila bi zbilja

  9. E a kad sam gledao to kad je Tegi bio u svlačionici posle Rusije i onako svi momci urbani, sofisticirani, elokventni i dolazi do Kuzmića a on fazon ima neki Ostrog preko celih grudi i onako u fazonu a jarane šta tja znam pobjedili smo, moram pvc stolat'ju ugrađivat ovu jesen

  10. Jel se igra svecko sl. godine? Zab sam kako je to fiba uredila, ili bolje da kazem uneredila hehehe ;)))

  11. I stimac je bio elokventan i sofisticiran da da

  12. Stimac se pobio sa Jovicem, rekao mu Jovic ja u kolicima igram bolje i Stimac trze britku sablju

  13. hahah gvozd, to je to

  14. DOKLE VISE DA SE GURAJU MISKOVI IGRACI, DUDO ODLAZI!

  15. Prepelicu,prepelicu, sarenijeh krilaaa

  16. Gle jebate sijalica posto tragac u onom kvizu

  17. Ali brate garac na avataru, legendarno svega mi

  18. scousere jesi ti mlad japi

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.