Prijava

E al kad je ostavio onu petorku Štimac Gudurić Birčević Lučić Micić da bude na terenu i posle onog što su stigli na gasiranje, tad je stvarno bila,Saloizacija maks, kontam admin MVPja da se slagao onako, da da Sale jebo bre ove ZVEZDICE ajmo bre Vaso i Štimara srce na teren a ona petorka nivoa Car Konstantin kad je stao gas, ne mogu bukvalno akciju da izgrade

Brendon: moram da ustanem rano da se brendoniziram

Radjarde sta je konkretno pitanje? Sve je ovo normalno je Mutina izjava, normalno je postalo za te sto igraju po inozemstvu (on je u Spaniji sad) da pisu i na eng uporedo, djovak recimo pise na srpskom samo kad kaze bio sam u Ljuboviji obisao lepe predele i jeo tofu.

Haha, kakav je mali Stanoje premijerka xD

pa na mutinu izjavu mislim, koji kurac ima on s mutinom izjavom, ko mu vodi profil da nas jebe

Djordjevicu moj rodjeni brate, sve su sile udarale nate. Oj Bogdane i te tvoje trojke, casno branis zastavu trobojke. Srbija je kosarkaska sila, Saleta je gledati milina. Oj Jovicu da sta bude tebi, tri godine zapjevao nebi. Ja sam srebro volio do juce, sad me nesto prema zlatu vuce. Oj Macvane patike ti zute smijemo se pouzdati ute. Istambulu kako nisi blize, da ti garda iz Srbije stize. O moj Sale morao si znati, da cemo te pjesmom opjevati.

јесте снимили јовића како се јавио ани, како јој је реко ћао

Ma koga boli kurac realno, ali on je to izjavljivao i pre finala cesto, ono lozacki, jakablazicki jelte, nije u fazonu da prcam glupe srbe

Ja nisam gledao to posle tekme, bio sam u kladionici i radnik koji je bip van smene tu da pije i gleda tekmu je polomio sto i par flaša pa je zavladala malo neprijatna atmosfera pa smo brzo otišli

hahahahhah polomio sto jebeno

onako crveni se u faci i lomi sto i suze krecu JEBEM VAM MATEEEER

A dobro, radi tu pa se osetio slobodnije

Da,bukvalno je polomio sto, ploču jebenu mermernu haha, kako ga je bacio

daj detalje daj detalje, svakako je to zanimljivije od toga kako je Salo isfurao Brnabićku jebem ti narod dokoni šta je ono upratilo

Nez detalje on je gledo napolje u bašti ja unutra znam samo da je prvo slomio flaše čulo se normalno prskanje stakla i onda par sekundi pauze u kojima je očigledno zaključio da malene flašice nisu dovoljne i onda BAM, tu je puko sto, a radnik iz pulta se dere TO VULE

Citam sta ste kenjali i vi sto mislite da nas nisu sudije jebale mozete da mi popusite ovo malo kurca

Niko se jebeno nije pitao koliko je koštala ova eskpedicija košarkaška građane Srbije, koliko je Brnabićka potrošila za kartu jebenu avionsku koju su platili građani Srbije, koliko će koštati sto ovaj mermerni što je Vule slomio građane Srbije...

Vule to prejebe na popisu