Prijava

стварно сад ми жао што сам се нервирао јер нисмо победили, треба гори од андоре да будемо

Čović legenda u Ćirilici

Ako ništa drugo ostaje nam da smo najbolja ekipa bez amerikanca u timu

Hahahahah Slovenci sirotinjo đevam srebrena medalja na evropskim prvenstvima, a? Ahahahahahhahahaha sirotinja raja

3 finala za redom gubimo

sve je to normalno

Samo se nadam da kad nekad sledecih godina da ne kazem sezona budu igrali svi oni koji sada nisu prvenstveno na teodosica i jokica mislim, da ce onaj koji bude bio selektor imati u vidu da ovo treba da ostane bogdanova repstacija. Tj da mu ostavi ulogu lidera, da neko ne shvati pogresno. Zasluzio je to igrajuci sa ovim poluigracima(skoro svi koji su bili tu su igraci zadatka, asistenti, skakaci, defanzivci...jedino je bogdan bio igrac sa poenima u rukama. Trebao je biti i bobi i guduric al jbg).

Eh sto nismo zadnjih 5 min isli u reket da izvucemo slobodna kad su ispunili bonus no smo sutali trojke koje nas nisu isle
:(

Sad se osećaš manje popišan verujem

Da, sad je sale protiv rezima manija. I to sto covek nece da prica ni o cemu osim o sportu nedvosmisleno pokazuje da je on pokazao ko je i sta je telegraf, verujem da mu je to bio cilj. Kakvo je ova srbija u stvari babunsko okruzenje koje pravi cele teorije na osnovu najnebitnijih jebenih stvari na svetu, daj samo da se o necemu razglaba bilo to da djordjevic nije prepoznao kepavu pederku, ubistvo neke pevacice, kerusa mila ili djokovic skino krst sa grudiju junackih

Kakvo je ova srbija u stvari babunsko okruzenje koje pravi cele teorije na osnovu najnebitnijih jebenih stvari na svetu

Svuda je tako brt, tj. u svim zemljama u kojim postoji realna šansa da ćeš se vratiti kući nakon izlaska iz iste.

E, jel ono Vučić lično obećavao da će se ubistvo riješiti za mjesec dana, kao nacijo ne brini, haha, pa treba nas jebavati brutalno, ko paninaro jare.

Ja ne znam koji deo teksa je nenormalniji od kog ukljucujuci i komentare. Neverovatno mi je i da je pevala partizanove pesme(nek peva sta oce koga boli kurac nego mi ne ide u glavu zasto bi to radila) i da je zbog toga izbio problem(jer je potreban bio jos jedan debil samo drugacije obojen). Uglavnom ne verujem da se odigralo ovako kako je opisano, vrv bogdanovici tvrde da je problem nastao zbog pesme, kad bi pitali ove druge oni bi rekli da im je psovala majku cigansku a istina je negde izmedju vrv. Cale je kolateralna steta jer ima cerku debila a mora da je brani jer joj je jelte cale. Voleo bih da se nasla treca grupa mortus pijanih idiota, neki cetnici il tako nesto, i da im se svima kolektivno najebe majke jer su bagra bezrepa

ima li neka slika bogdanove sestre? xd

Prilicno sam siguran da ima jer nije severnokoreanka

Krupna je dosta, igrala folklor s mojim cimerom pa sam je upoznao

Mislim da se secam toga, bila ti gajbi valjda