Prijava

Prodao sam Vilijana i Moratu, ali se nadam da će se oprostiti odličnim partijama sutra.

dejvis ne igra šta?

Ne igra, vidim svi se ispalili xD

ja ga tek ubacio jebem ti sve

Ne znam koji kurac ne odustajem još od ovog sranja ove sezone.

solidan tripl kapiten hari kejn.

I meni kejn kapiten nego jebes fantazi oko 20-og sam gadjao totenhen prvo sa dva soma a onda na pol sa jos 4 da daju vise od 1,5 u drugom jebem im se s majkama u picku

I meni kapiten Kejn. I ja sam od ovog kola resio da nemam KDB. U kurac.

jebeni fabianski mi je opet u izmeni, seme mu se zatrlo

Imam Kejna od prvog kola, a da sam umesto njega imao Aguera ili Jesusa imao bih duplo vise poena. Jebem ga u usta

Шта ти је фантази, закасним да променим Покбу и можда капитена, шта знам, ал добро, видим Аку 20 поена и перво место, издржите соколови, Ромелу 2 гола молим фини господичићу. мин

imate srece sto sam propustio prvo kolo, u septembru na visokom 2. mestu :)

Lepo ga dao Antonio

Preočajno kolo za sve igrače, Čelzi 0 golova, Arsenal 0 golova, Totenhem 0 golova, Liverpul 1 gol i to nije dao ni asistirao Firmino, Junajted 1 gol i to nije dao ni asistirao Lukaku (za sad 1. poluvreme)... od ostalih igrača što ih mnogi meću: Čičarito ništa.

Samo Siti i Salah ispoštovali.

Overial za ovo kolo je oko 30

P.S. Molim boga da Murinjo ne uvede Marsijala da uzmem 7 bodova od Šaćirija, trenutno imam 16, sramota me

Menjam Lukakua debilka posle ovog kola. Ne vredi ove pare. Uzimam Firmina i 3 kredita u šteku imam. Pa da vidimo.

Oko 80 ću imati u ovom kolu

U odbrani imam sve cs-ove i pikforda na golu a fabijanski 11 na klupi :(

A ceo vezni red i napad u vr' glave 15 bodova

Maestro Sindler ti ulazi umesto Marsijala ako ne bude igrao, on ti je prva izmena.

Ulazi lik sa najvise bodova novo pravilo

А кукао на Марциала...