Prijava

U poslednjem trenutku sam odustao od fri hita, jer u sledecem kolu bih imao 1 izmenu znaci -4p (kazu Pogba se vraca tek za mesec) nisam hteo da srgam fri hit za jednu efektivnu izmenu i zbog 4p

Toeto Turio sam Kejna na tripl pa sta bude
http://dodaj.rs/images/LYjYh.png

Ja moram duradim nešto, saću vidim šta, možda vajld kartu potegnem, možda uključim tripl-dabl, a nije isključeno ni oboje duradim.

Da napomenem samo ako neko ne zna da prva tekma počinje večeras oko 9, ko hoće nešto da menja neka požuri.

Mislim da ne možeš i vajldkard i neki od čipova u istom kolu.

E? Ma dobro, svejedno sam odusto od tripla, nisam primetio neku dobru priliku baš

Pa ne znam gde se zaletelo toliko vas da tripluje odma na početku, duga je sezona imaju i ta dupla kola

Ima i taj plejof, dele se bodovi....

Koji plejof? Moram bre nešto da pokušam da se dignem, tries i neki sam u našoj ligi, izgubiću interesovanje čim počnu ABA i Evroliga ako se ovde budem koprcao na dnu tabele.

Haha, ma partizanovi igraci prve sezone sa plejofom kad su imali 70 bodova zaostatka a novinari ih pitaju imate li sanse za titulu xD

Ocajan cu biti ovo kolo ali uteha mi je sto mi je protivnik u H2H neki lik sto je izgleda davno odustao od ove igre

Salah nastavlja da busi golmane

Jeste povadili debrujnea? Xd

ju ju imaću 200 poena u ovom kolu

aguero bracalica 2 gola i asistencija za 38 minuta, a meni zamenik kapitena

Jebenti majmuna ostavim Šećirija na klupi da bi mi igrali Puncheon i Townsend jer sam mislio da će prokinuti CP ovo kolo. PU

Otamendi me vadi solidno, reko mora wh da se digne malo zavaljaće ga protiv WBA a sa druge strane njuka da bude tvrd kući protiv Stouka i stavim Eliota u startnu a fostera na klupu, plus sam opet promašio jeftinog špica posle fijaska sa gejlom doveo sam vouksa majmuna nije ni starter više, na sve to samo je meni palo na pamet da je kutinjo bolji izbor od salaha.

Jel ovo Asmir Kolašinac batalio bacanje kugle i prešao u Arsenal :)

Aguero im se najeba majke

Jel ovo Isus vaskrsao i igra za Siti :)

55 i jos petoricu imam
i to mi aguero nije kapiten, ali dobro