Prijava

Kako ja sabiram, ja imam 80, ti 74. Sa sve bonusima, a kako vidim ni klupu nisi računao, tu imam vuda sa golom. Ako nešto nisam prejebao, dobio sam, sad jbg, da sačekamo :)

Vardi 3 bonusa, kejn 2, zaha 2, arnautović 2

Čestitke gazimudou koliko pratim čini mi se da je cele sezone bio na prvom mestu, zaslužena pobeda. Vrlo dobro kolo za mene ali nadam se da će me prestići kokica palace što je na trećem mestu, tu smo negde po poenima, jer polako postajem Ektor Kuper ovog sranja večiti drugi.

Wood ti nece uci u igru... Jer nmz formacija 2 6 2 bar mislim

Ne seri da neće? Hahah aukurac ako je tako onda kurac kurac kurac

Skoro sam siguran da ce ti uci Bejns umesto Notona, ali da sacekamo

хаха срање онда :)

још тарковски прима гол у 93. да би изгубио још један бод, пази кад то преломи

73:72 za tebe ako mi ne ulazi vud, sad gledam, tačno me izjeba gol u nadoknadi, haha :)

Tako sam ja i ja racunao ali da ne trcim pred rudu, mozda udje Vud nekako... ne znam sta bi gledali ako bi bilo nereseno

Gledali bi najpre broj datih golova, pa broj primljenih, pa ako je i to jednako onda "virtual coin toss", ali biće da si dobio ako vud ne ulazi

Koje sranje jeeeeeeeee

Čestitam unapred ako tako bude :)

Izgleda da će i ovaj naš da izgubi kup za jedan poen, ako sam dobro izračunao. Jeste obojica kurate sreće

Нема трика да му уђе Вуд, улази Бејнс.

И званично, то је то.
Победник класик лиге је Газимудо, који се придружио тројици колга вукајлијаша са две титуле првака.

Победник Х2Х лиге, у неизвесном финалу, је Ел Ђомла.

Честитке, странице историје вукајлијашког фантазија су исписане златним словима, наточимо шампањ пиће.

не признајем ове резултате, чека се одлука арбитражног суда у лозани

не убаце ми вуда са 9 поена и изгубим за поен па има ли смисла

ја да сам овако освојио лигу предао бих пехар противнику у знак поштовања јер је имао бољи тим

а јебо ми пас матер ају-вуд ају-вуд и буразер вели "па свонси има теоретске шансе, треба им мало чудо, да добију стоук са што више голова и да сити натрпа саутемптон, што да не пробају" и оставим ајуа циганина и ето

E a sto ja nisam ucestvovao u toj H2H ligi?

Nisam ocekivao da cu ovako rutinirati ligu sa dosta aktivnih igraca koji prate ligu.

Hajde da ovako zvanicno izljubim kure De Hei, Salahu, Otamendiju, Zahi i Marezu.
Vukli su kad je bilo najteze.

P.S. Ako treba da me ubacite u tu H2H ligu sledece sezone, pisite kome da se javim.. Mislio sam da to ide automatski kao i ova klasik liga.