Prijava

Baš mi je simpa kako koristite tzv njuspik skraćene reči, (ne skraćenice, hehe), npr sig, ozb, msm, ostr, itd itd...
Totalno orvelovski lol

Pa da, o coinoj fori 3 strane a meni niko ni da makar kaze "e aj ne smaraj" sve ok

A moram i da primetim da su coa i radj zakrvili od kad se saznalo da je i coa kosovar, mislim da obojica zele da budu kosovac no2 na ovom forumu

Jel ostr znaci ostroga mi, nadam se da da jer ja to tako tumacim

Ima i BRT koja jos bolje zvuci nego sto izgleda aj izgovorite naglas svi cujte i pocujte. Znam da neki samo kucaju a slabo pricaju sa ljudima izadjite popricajte s nekim lep je dan
Edit: maja volk je

A moram i da primetim da su coa i radj zakrvili od kad se saznalo da je i coa kosovar, mislim da obojica zele da budu kosovac no2 na ovom forumu

Hahah

Prihvatam ulogu poslednjeg kosovara na forumu, nema problema, ne brini se radjard, bitno je samo da se mi svi držimo zajedno

Nisi tru kosovar dok ne voziš kola sa KM ili PE tablicama

Rezervisano ti je mesto kod mene u upravnom odboru

Samo ne znam gde smo se to popičkali :D

A ne mozes da budes zadnji, pristevac je rez to mesto ostr

A dobro radj niste ali eto ja to tako predstavljam da bude zanimljivo, da se salimo, da forumujemo, ne znam zasto moras da budes bukvalista. Jel lici ovo na kosovara n-1?

Ma ja sam ovo napisao da bi on znao da mu nisam ništa nažao mislio na prošloj strani, samo nisam stavio smajli

Ma druže shvatam ja štos na svoj račun i umem da ga primim bez ljutnje (vidi kako ostavljam luft da i ti budeš kralj očiglednih fora jer mi smo kosovari i treba da pomažemo jedan drugom)

čitajući postove na prethodnih par strana primetio sam da često koristite ostr u neprikladnim situacijama, i to me besni jako

Hahahah kako cijela Vukajlija otkriva ostr kao da je vatra
Čizkejk i slične kolače ne volim uopšte

Jebem ti mater u pičku

Mućke su mi možda omiljena serija uopšte, ali objektivno su malo iznad prosjeka

Count Zero je u top 3 autora u istoriji sajta.

ljubomoran sam na kandidara, al sam mu dao plus na svaku defku

da sam bog i batina neuništiva
petokolonaš

JA SAM ZA VAS ZAPADNA EVROPAAAA