Prijava

pa ću da odgovorim da su više kao Denniz Pop i Max Martin

oh

Petak vece samo nas trojica na forumu ostali otisli na muziku..

Muzika je tek krenula da tuče, nije još kasno da se ode

Ja došao iz druge smene, popio dva piva i komirao se ko Minimax. Jebemti život...

Nemam para ljusno 150e za neke premixe za pilice majku im...

Moj Žuća vole bela mesa...

Prodo digitron neki matricni, prodo monitor stari.. Sve na premixe otislo...

Sitna deca, lenja žena... boktejebo sve pare odoše na guzicu!

Kaze ''lepa zena kolo vodi, a ruzna kucu kuci''

Ne znam jesi li u selu ili u Novom Sadu i kakvo je stanje tamo, al ovde možeš komotno da se izluftiraš u pet različitih klubova i barova za dva sata sa nula dinara ako oćeš, uđeš, vidiš šta ima, ne popiješ ništa i zapališ posle dvajes minuta, sad preko leta ni gardarobu nemaš da platiš, a ako upoznaš neku lepu papet master pilićarku, pravi se da si zaboravio novčanik u poljoprovrednoj apoteci :D

A i ne deluješ mi da bi sad išao da se bohoruješ na splavu uz rezervaciju stola i flašu pića od milijardu maraka

U selu sam.

Pa fora je ovde osim kafane nista i nemas. Msm kafici i kafane. A ne mozes sesti s nekim za sto i kao ''necu ja nista a vi kako te?''

Pogubio sam se od Rađovog posta, odoh da spavam lolo

Sto ti radj nisi negde otisao? Odmaras malo?

kakva ikea pola srb nema ni za pljuge.99% ide tamo da razgleda

Ortak jednom bacio foru u pekari kad mu je rekla radnica izvolite a on kao nista samo razgledam. Nije se nasmejao niko...

labo, kad ćeš da se seliš u Sloveniju

pa da, to rade ljudi u srb kad im je dosadno..
-e mogli bi na kafu
jao nisam pri parama, ajmo do ikee da vidimo sta ima pa cemo sutra na kafu

хаха папет ја сам присуствовао таквим ситуацијама али не што је била фора, него жена озбиљна јбг. туга ме нека обузме у таквим ситуацијама, мада можда јој се стварно ништа не свиђа шта сад оћеш да је натераш да купи пециво не разумем?

PuppetMaster

Ortak jednom bacio foru u pekari kad mu je rekla radnica izvolite a on kao nista samo razgledam. Nije se nasmejao niko...

Ja bih se nasmejao pošto ovo još nisam čuo uživo :-)

Ja pitao radnicu u (najgoroj, potpisujem) pekari šta je najsvežije, a ona će: "paaa, najsvežija je moja koleginica ehehahah" i pokazuje mi bakicu što vadi tepsije iz rerne xD