Prijava

Pozdrav svima.
Moji roditelji me smaraju da se ukljucim u omladinu SNS-a zbog toga sto misle da ce dugo vladati.
Inace moji roditelji su odkad znaju za sebe demokrate, ali su zbog raspada stranke ipak dali glas Vucicu i od tada su njegovi glasaci.
Da li postoji jos neka realna opcija osim Vucica ili Sase Jankovica?

Jel te zabavlja ovo debilčino

Odlična tema, upis

Mile bravar je

Длакави, да се гоните и ти и твоји родитељи и сви ви који следите визије тих гована и подржавате их својим гласовима. Радије бих умро од глади као поштен човек, него да ме политичари ваде из блата.

А модераију молим да ако мене банује, банује и 90% сајта који ће поделити моје мишљење.

ЈЕБО ВАС ВУЧИЋ ДАЧИЋ ШУТАНОВА ТАДИЋ ЈЕРЕМИЋ БОРКО И ОСТАЛА ГОВНА

Sta ti je roki

joj, roki, nemoj me u jeremića

Roki šta fali biti član snsa

Šta si ti neka moralna gromada

Реално јако је глупо учланити се сад у Снс кад је већ милион људи у странци, требаћеш много гована да поједеш да би имао користи од тога што си члан
Много је боље ако си већ говно, да се учланиш у неке мањинске странке да се прогласиш циганом или ако си баш екстремно говно Буњевцем или Русином.
Ту имаш веће шансе за паре.

A što ne bi napravio svoju stranku? Kad je mogao Beli od sprdnje napredovati do popularnosti, može svako.

Razumem ja da je neko lelemud, ali kad je neko lelemud bez grama stida i srama, pa je u stanju da sramoti sebe za pare, to govno treba ubiti. Izjasnis se kao bunjevac da bi dobio pare. Ili se glupiras i blamiras pred kamerom da bi bio jutjuber. Pu majku vam jebem