Prijava

Kontradiktorno. Zasto bih imao odnose sa dve zene paralelno ako mrzim zene?

Nije kontradiktorno, some. Zato što ih mrziš seks je jedino za šta su ti dobre, dakle nemaš poštovanja itd. I ovo što kaže Velikiblek. To bi bila ta teorija. Prilično basic psihologija, čak i za laike.

E sad ne kažem da to jeste tako, nemam pojma šta je Srna iskopala iz mora tvojeg buncanja ovde :D

Pozitiv od najzlobniji je zloban.

"Dobar, loš, zloban".

Jesi to hteo da kažeš? Mislim da ne!

I drugi imaju teške živote sa puno tuge i patnje sa mislima šta i gde sutra, cudni su putevi ljudski u ovozemaljskom vapaju ...

Mislio sam malo filmski omaž dobar los zao a ne na gramatiku al okey ako ti tako kazes

Ustvari ovakva je situacija

Dobar Los Zao

Dobar - glasanje za najboljeg lika (ima)
Los - glasanje za najlosijeg lika (ima)
Zao - glasanje za najgoreg lika (nema)

Znaci ova tema treba da se preimenuje u najgoreg umesto najzlobnijeg. Stecan je u pravu.

Apropo onog prethodnog, ja sam se nesto sprdao sa srnom pa sad misli da sam muska svinja. Ustvari sam ja veliki iskreni zaljubljenik u zene, a preljube ne cinim, veran sam svojoj devojci.

pancera
ne propusta priliku da mi se ruga,cak i kad tuzno ustanem i krenem

Nemoj sad da se vadiš maestro, još si rekao za ljubavnicu da je debela. I za mene si rekao da sam bila debela kao kobilica. Takve uvrede se ne opraštaju. :D

Ju! Sram ga bilo!

Zamisli oćeš da varaš i nađeš neku debelu što je još gora od one s kojom si hahahah

Bolje da ti je kuću zapalio nego debela što ti reko! :D
A možda čovek voli glomazne, pa je to bio kompliment?

Nisu to uvrede ja to od milja tako.

Krmačica = niska devojka popunjena tamo gde treba
Kobilica = devojka srednje visine popunjena tamo gde treba
Kobiletina = visoka devojka popunjena tamo gde treba

Kobilica ti je najveci kompliment

Haha picko mala pa sta pljujes pa lizes

na novom beogradu zbog ovoga pucaju u kolena

Pa zavisi cijoj sestri/devojci kazes

haha nisam ni pljuvo ni lizo samo pricam onako kako jeste