Prijava

na novom beogradu zbog ovoga pucaju u kolena

Zbog toga pucaju u kolena, a ket trave bacaju ribama u sise da ih panduri ne provale.

Riha, Riha me u svoje vrijeme rasplakao, bila mi je tipa druga treća definicija i spamovao me s minusima i mrziteljskim komentarima

Риха је био злобан док је био студенцко говно, а онда је дипломирао, постао неки тамо велики дрмр и запалио преко гране, ваљда негде у Скандинавију.
Јесте 'ладно, ал' стандард.
Не носи више мартинке, ал' стандард.
Није више злобан, него господин човек, ал' стандард, јбг.

Ето, ни Расни више не долази, кренуо и он к'о Риха да учи неке велике школе да и он постане неки велики дрмр.

Иначе, ако ћемо да цепидлачимо што се тиче граматике, ова тема би требало да буде о најгорем, а не о најзлобнијем лику на Вукајлији.

добар - бољи - најбољи
лош - лошији - најлошији
зао - гори - најгори
злобан - злобнији - најзлобнији

фендере, како водиш тако добру евиденцију, а цоукг никако не можеш да нађеш?

Што да га тражим? Правника има и у Јагодини, Ћуприји и Параћину, што да идем у Крагујевац?

можда сам помешао, мислио сам да ти је нешто требао

Da mu izvadis grkljan haha

I mala ispravka s obzirom da si fan gramatike coa nije pravnik nego student

Film je u originalu the good the bad and the ugly tako da bi trebalo da biramo najružnijeg lika na sajtu.

coa nije pravnik nego student

У, бре! А ја мислио он дипломирао.

Ахахаха! То, то! Да се прибележи.

Film je u originalu the good the bad and the ugly tako da bi trebalo da biramo najružnijeg lika na sajtu.

Proviron onda, jako ruzan lik xd

haahahahh truc

ma scouser je zaglavljen u 1993. inace,pusti ga

Divim se truću samo zbog toga što je jednom tako istrolovao nikolukilogramskog (80) da me oduševio

a ko je NAJZGLOBNIJI lik na sajtu?? Znači, da je strukture i dužine slične zglobnom autobusu?

Ja glasam za olla, pošto je najviši lik koga sam video odavde, al moguće je da ima i neko viši

Imao si šansu da vidiš i višeg lika od ola, ali...