Prijava

Ahaha kakav bre herpes, opet izmišljaš nešto

Ćilmo patološki lažov

Ček jesu li ljudi koje ne bih zvao u goste ograničeni na autore sa Vukajlije ili onako sveopšte, pošto bih ja samo autore sa Vukajlije i zvao u goste

ova tema je bila samo referenca na to da labokv drka u gostima

Dao bih labavom da mi drka u gostima hehe

Meni je labav i odma nakon drkanja :(

Dao bih Labkovom da drka Mlatoniju kod Tilma i gostima

Herpes is totally worth it

Hahaha labokv drka u gostima i briše kurac od zavesu

Prikladna tema za ovaj labokvov post sa Krstarice : Hi,imam neka pitanja.sinoc mi je dosla jedna devojka i ja sam je razvalio.sedeli smo kod mene,pricali,pili kafu i posle pola sata krenuli sa sexualnim aktivnostima.ja sam je mazio po vagini dok nije ovlazila i kasnije sam se pokajao zbog te radnje i uplasio.prsti su mi bili vlazni od njene vagine a ja sam uzeo da otvorim kondom zubima i mislim da sam dohvatio jezikom svoj prst koji je bio vlazan.na taj nacin mogao sam da unesem ko zna kakvu bolest u sebe.mucim se sa otvaranjem kondoma,uvek ih otvaram zubima a sinoc sam jezikom dohvatio svoj prst na kome su bili njeni sokovi i naravno te neke cestice su mi bile u ustima i sigurno sam ih progutao sa pljuvackom.da li bolesti mogu da se prenose oralnim sexom

Ne bih zvao Kosmajca i Sakkea, jer kad bi videli koji filmski posteri su mi okaceni u sobi, kucu bi mi zapalili.

Imas li poster Kazablanke i Svemirske odiseje reci mi pls

slavuja iz mrčajevaca

Ima Svemirska odiseja, Kazablanka nema, poceo sam da hejtujem Bogarta od kada sam procitao da je nosio tupe.

Ako nemas skarfejsa kurac si od filmofila

Druze ne diraj tupe Saban ga je nosio a to onda ne moze da ne valja

Drugo je Saban, Saban ga je skinuo, a ionako ga je vise nosio ko subaru.