Prijava

Brijanje genitalne frizure, stereotip ili državni neprijatelj?

strajakg, najbolji ili ne?

Aj mars na tarzaniju da pises za sorosa

ja i dalje imam transkript tvog i mog razgovora maestro gde se nešto pravdaš

a brt čojstvo mi ne dozvoljava da tako blatim

Posalji meni ja cu da objavim nemam prigovor savesti

Evo ja cu da objavim:

Zapata, ne obraćaj pažnju na to što ovi seru da su vam tekstovi smorili, to je samo zato što je ovo doba interneta kad sve internet fore budu izgustirane kroz neko vreme. Sve smori kad tad. Ostanite dosledni svom pravcu i boli vas kurac, vi zaradjujete lovu, vi idete na Kopaonik, vi ste Tarzani a ne oni. Dok god imate 100k fanova i 8 evra boli vas kurac za 20 vukajlijaša što pametuju iz svojih smrdljivih sobica.

Pusi ga Zapata sto kao pretis nekom sramotom samo ne znam kojom. Podrzavao sam vas dok niste postali gej liberalne picke.
Pusi ga i ti pseto sto mislis da ces me nesto osramotiti.

Pusi ga pseto. Sto puta mi popusi kurac. Ujeo si me za srce

Ne mogu da provalim da li sam trolovao za 8 evra po tekstu ili sam stvarno bio toliki slepac da sam mislio da je to ok zarada za pisanje tekstova

Kako je moguce da se ovom degenku Maestru jos niko nije iskakao po lobanji deformisanoj

Ček Maestro, ovamo ih prozivaš a u pvt se šlihtaš.

Normalno je da to ispliva jbg.

Sve je to deo igre jbg.

ahaha koji si jadnik mater ti jebem malenu da se uvlacis onom pinkovskom olosu sa tarzanije, tacno cu te nasamarati samo da okopni sneg

Ovo je pvt pre 4 godine pisam vam u usta klosarska

Bombas kad sam bio u beogradu sto puta sam te zvao da se nadjemo da se vidimo cutao si ko picka. Andre izvoli budi prvi

Inace za prilog temi

Seselj se vraca...?
menjam 6 miliona bitkoina za otvarac piva
kladionica

a brt nikad ne bi to objavio, svi imamo neke mračne stvari iz prošlosti.

evo ja imam pvt koji sam slao straji 2010 gde mu tražim da napiše defku o klasama prdeža, jer samo on to ume da odradi valjano.

ne zajebavam se

bombi ja nisam na tarzaniji još od pre pink faze, al ono, koga boli kurac loly