Prijava

Kamo srece da ih imam prijatelju, danas me neka budala sisala sjebala ih nacisto

Ја не знам за вас, али мени је Запата био тата игрице кад сам тек дошао на сајт. Ово после ме не занима. Свако носи свој крст што се каже. Зато користим ову прилику да поздравим Запату и да му пожелим да појебе нешто јер ми је прије пар година изазвао пар озбиљних лолова. Уздравље.

значи ми то пријатељу

maestro aj pošalji adresu u pvt pa ćemo se već na nekoj temi dogovoriti ko će doći da te bije kad bude bio u prolazu

Тако сам и ја једном хтио да нађем неког лика са сајта, мислим да се Бохор звао, не сјећам се. Углавном, хтио сам да га изнабадам јер ми је спемово форум. Еј младости.

ајао па ја направих проблен човеку непријатно ми

Ja kad sam se tek registrovao hteo sam da se OBRACUNAM sa stecanom hahahah joj majko

Ja kad sam se tek registrovao, jebo sam vas sve par meseci sa posterom snezana i 7 jegera. Kakvo je to masovno spaljivanje vukajlije bilo, uhh kad se setim.

Garant te neka maloletnica inspirisala za tih 7 jegera

Pa nesto smo se zakacili, ja sa mojim h/c stavovima i on sa njegovim liberalnim valjda oko cigana pa me on jebo sa white male problems forama bas mi bio digo pritisak javno sam ga pozivao na obracun. Da smo se nasli pomilovao bih ga po glavici i kupio mu krem bananu hahaha

hahaha i tad si bio glup isto

Ti bi trebalo da se odlucis ko je od nas dvojice glup jbg

Ma opusteno Zap, ovo je 143 put da mi se preti batinama na sajtu, ali to vise nije ni bitno jer svakako planiram da se ubijem krajem meseca

Јеси одлучио шта ће ти писати на епитафу?
Такођер јел идеш стопама Чика Буље?

Ne znam sta je epitaf ali ako je to poruka nakon smrti naravno da znam sta cu ne pisati, ne ubijam se bas bez razloga

Текст на споменику епитаф је, а оћеш отворити тему као Чика Буља?

A sta on se ubio? Ma jok, verujem da ce mi vukajlija u tim trenucima biti poslednja stvar na pameti

nemoj se ubijati maestro neće naprednjaci skoro s vlasti jbg