Prijava

Od preterane konzumacije turšije

Ja kad sam se tek pojavio agilni me nesto lerao haha

A kad sam otisao na vos dosao na temu i kao jel me primate i to hahaha majku ti jebem ja mislio ovde na sajtu normalni ljudi

Svi smo bili nekako finiji i mekaniji na početku. Sad smo ljute lobanjice

nisam znao do sad za ove trzavice i nepodnosenje izmedju frenkija sa jedne i remea i smareta sa druge strane....ko zna, mozda je presao na tarzaniju jer nije mogao da izadje na kraj sa njima?

Dosao posle krs vremena da zaista citam neku temu, i naletim na ovu sliku gde me pljuje francky i opet proradi u meni seoski mentalitet da ljudi moraju da misle o meni dobro i ulogujem se da se branim, udjem da citam privatne poruke i pocrvenim od bola i tuge lolo. Nisam molio, ali sam bio mnogo bedan generalno, jebiga.

Ja bre ne znam što se opterećujete kako ste se ponašali na sajtu pre 8 godina. Sećam se frenki mi udari komentar na defku, dečko ti treba pišeš za ckm, ja sve treptim. Ili prvi komentar ikada na moju neku defku, peki d dzem jebeni "OVO NIJE DEFINICIJA" ja mu se sve izvinjavam, izvini druze nov sam nece se ponoviti

+100

Boli me kurac sad, ali sam ublazio bol moja 44 pratioca kojima se ovom prilikom i izvinjavam sto nisam vise tu, napustili su jer mene legende vise nije bilo :(

Sto se tice ove rasprave oko posecenosti sajta i propadanja, meni nije bitno kvalitetno moderisanje niti neke argumentovane debate. U pocetku sam dolazio samo zbog postera, pa definicija, reakcija dok nisam otkrio forum. Nisam procitao definiciju ne pamtim, ako i citam, citam vehbiju, amantina, krampomona i nesto sto ce da me nasmeje, iskljuci mozak. Jebe mi se bas da se ovde diskutuje o sranju na kosovu ili svakodnevnim problemima. Od njih i pokusavam da pobegnem.

Ne znam ni sto pisem, obrisao sam post 5 puta i opet nastavim

ali ajde, ako nista drugo, zeleo bih da pozdravim pezosa, izijem, rajdaradja (veliki fan njihov) i aleksandrakg pravog, ne znam kako se sad zove prodo nalog picka

A isto se zove jebo mu pas mater

Postoji samo jedna prava istina o tarzaniji:

2011-2017.

Pričali su kako je kul piti vinjak i zaječarac, pušiti jeftine cigare, gajiti dlake ispod pazuha, mirisati se malicijom, slušati ipčetove i rodjine žalopojke, voziti jeftina kola, ići u prave kafane a ne fensi kafanice. Odredjivali su šta je pravi muškarac a šta peder.

2017.

Nakon 6 godina neko im ponudi 1000 dinara da reklamiraju gel za kitu. Kažu da su se sprdali 6 godina i da je ustvari kul mazati pomadice po kiti.

detinjstvo u periodu fazon

Sećam se da me je onaj što liči na Šoneta Milijaša, onaj Blek Hol jednom banovao jer sam ovde na temi Braća Hrvati napisao ''braća kreteni''. Iskreno, voleo sam da čitam tekstove sa Tarzanije dok su pisali Gručo i Burza, mada ni Oks nije bio loš. A kad god vidim da je nešto antisrbsko znam da je Blek tu umešan. Posle sam platio Dankanu gajbu piva da nađe ekipu ljudi kad su se ispišali po Dnevnjaku telefonom, kad je ono Đani bio komiran, tako da više nisam ljut na njega.

Posle sam platio Dankanu gajbu piva da nađe ekipu ljudi kad su se ispišali po Dnevnjaku telefonom, kad je ono Đani bio komiran, tako da više nisam ljut na njega.

Brt mozes li preformulisati recenicu, citam 5 puta i kurca ne razumem sta si hteo da kazes :)

Ima li gde snimak kada se Pujo javi u emisiju?

Brt mozes li preformulisati recenicu, citam 5 puta i kurca ne razumem sta si hteo da kazes :)

Nisam lepo baš formulisao jbg brate, ko je gledao emisiju zna o čemu se radi :-) Malo cugnem i maprotilin povučem samo da se sredim, nisam ja navučen. Pa sam postao disleksičan pomalo. E Bata Sale, imao snimak negde.

Jbg ja sam samo nasao kada gostuje Goga Sekulic pa neko od ovih nasih trolova zove, sapce i kaze kako mu majka spava.

https://vimeo.com/204095592

pa trazite, mozda cak i ima video gde su isecena ukljucenja

ali opis klipa ovog, hahahahaha

Јеботе 92 стране, Вука поново живи хахаха! Која спрдња.
Прочитао сам 20 и кусур страна, последњих пар и сморио се. Кукњава, кривци, курац палац итд. Прича се о триес ствари а истовремено ни о једној.
Вука је пукла из много разлога а највећи кривац је Каизен, и подстрекивање ретардираног хумора курац, пичка, говно, сиса, које је отерало гро чланова и квалитетних аутора, након тога вероватно скидање постера и реакција, јеби га, дуго нисам ни из офа овде па не знам. Уз веома глуп избор модова у већини случајева који нису знали чему служи бан, како се одабирају ствари и лизачима буље давали предност.
Тарзанија је другачији формат, у почетку на моменте занимљив а онда веома љигав и досадан.
Дневњак је покушао да буде занимљив на конто Вуке и Тарзаније, и није било сличних ствари па су добили нешто људи који их прати и који покушава да буде одскочна даска и вежба за продукцију, глуму итд. Једино што полуваља тамо су фазони са Вуке и Тарзаније, остали покушаји су говно.

Е и да, неко је качио посећеност сајта по Алекси и упоређивао Вуку и Тарзанију. Вука је својевремено по Алекси била дал у топ 10 или 20 најпосећенијих сајтова у Србији а сад је фазон 350а. Толико о томе.

Ај у здравље.

П.С.
Гамби брате јел се туче Мерак и даље?

Borko daj neke dobre igrice za android tamo sa leno.ru cekam te ko ozebo sunce.

O, de si Borko! Tuce se pivcuga standardno ofc lolo