Prijava

Multichipmunked, pretvaraš se u Boba Rocka a to baš nije pohvalno.

Ахахахах брт. Је л' ниси могао неку лакшу увреду да нађеш јебему кру?

Saake trci upisi se

Jebao vas Kiki Golubovic u usta klinacka, Tesla je jebao jace.

Добра Милица а

Srbin, Hrvat, Musliman..Crnogorac... ma svi smo mi braca samo nas politicari vuku za nos a mi stoke neznamo da se slozimo i da im ebemo mater

Bombaš, eto ispoštovao sam braću

Stounhec? Pa ja se secam kad su oni to postavljali to kamenje, 80-ih godina. Buldozerima itd. Ima na internetu

Haha ko da se slozi, uzmi Srbiju npr ako realno imas 4,500,000 glasaca, nema vise sigurno... od toga su pola zene, ne mozes da teras zene da se biju, znaci 2.200,000 otprl ostaje, preko milion muskaraca u Srbiji zavisi od budzeta i nece da se svadja, znaci ostaje ti milion od tog miliona imas oko 250-300.000 muslimana, cigana, slovaka, znaci racunas na nekih 700,000 ako je pedera 10 -12% znaci oko 600.000 odbij Srbe sa Kosova, on se naplatio bas ce da se bije sa drzavom, a kuca u Kragujevcu i Surcinu, oce boli ga kurac. znaci pola melona sa nekih 10-15% invalida, bolesnih i ludih, imas oko 450.000 a barem pola je totalno apoliticno znaci ostaje ti oko 225.000. Nekih 25-30.000 ima dosije i drzava ih drzi za muda, ne sme da se buni, padas na ispod 200.000 potencijalnih bundzija od cega 2/3 gadna sirotinja nema para da se skupimo recimo u Bg, sad ti imas 60-70k potencijalnih demonstranata uvek ti je trecina pacifista, svakom drugom ne da zena da ide kakav kurac Beograd znaci sad ti imas 20k i kad ljudi to znaju pola shvata da nema dovoljno i odustaje, od ovih 10k trecina je pijana do Beograda treba racunati na to da ce oko 55% biti zaplaseno ako uzemo glasove sns-a od 3 k sto je ostalo i sto ih zene pustaju, ali se ne boje, hoce i one da idu u Usce i delta siti barem 80% iz ruralnih delova ne ide cesto u Bg moras racunati i na nesto kvarova auta koji ne stignu na vreme, sumadinci se gube garant u Beogradu i ajd sad ja i Shomy da menjamo vlast, ocemo u kurcu idem neko mi kuca

Hahahahah vrhunski bombyyy

a vidi ovaj govnas postavio vec

bezi bre nube glupavi, ahahaha

E bacio sam katanac ovde pošto ima ona tema Youtube komentari, pa mi deluje nepotrebno ovo. Ako imaš nešto kači tamo.