Prijava

Ma u stvari, bole me kurac.
Odoh sa sajta zanavijek. Dosta sam vremena potrošio. Što se mene tiče, Kaizene, obriši me skroz s vuke. Poyy

Jbg cinjenica je da je posle MINUS SKRIPTA REVOLUCIJE i teranja kosmo udaren zadnji ekser u ovaj sajt. Tipa pre 6 meseci godinu dana je bila mizerna posecenost ali ne bi rekao da se gasi sajt. Sad sam gotovo siguran da za godinu dana ili nece postojati ili ce se ostavljati 6 postova u toku 24h na forumu.

Zar lukac nisi moderator? Ili sam istripovao nesto.

Nisam Ćilmane, istripovao si nešto.

nisi moderator, ali si atenšn hor samo tako

Jesam bombi, vidi kako mi dobro ide, bolje neg tebi.

bg cinjenica je da je posle MINUS SKRIPTA REVOLUCIJE i teranja kosmo udaren zadnji ekser u ovaj sajt

Činjenica, kad je počela da edituje postove bio je to kraj. Ko normalan će da piše na sajtu gde jedna budaletina edituje postove i pravi budale od ljudi.

Bombe aj na pivo, brate, imam neki trip da si gotivan kad se zarakijaš

Ja mislim da sam posle svega, zaslužio da budem moderator.

I ja to isto mislim za sebe.

Kakva je procedura

Preporučite me. Ozbiljan sam i to.

Šest godina ostavljaj komentare sledećeg tipa

"ahahahaha"

Smej se kursadžijama, i to ti je to. Ako možeš, forza napred, držim ti fige.

Расни и остале дркаџије да не помишљају о модератору.

Мене и Пица ће кајзен думодује, имам дојаву. Фејд је рекао да неће

Iskreno, slazem se sa Skudettom. Lukac imao par losih poteza u tandemu sa kozmopolitom i ne vidoh da se nesto pokajao zbog toga. Bilo lepo dok je trajalo jebi ga.

блајвајте тукидида дупли налози

Sad kara, bato. I nemoj da nam kenja ovde, a pružili smo mu ruku, ja pogotovo, branio sam te i sve

JEBEM LI VAM MAJKU U PIČKU JA, KAJZENE I MODERATORI

AJ ĆAO

Ako se dobro secam otisao si jos pre par dana. Aj polako pozdravi bombija vidimo se za 5 dana kad opet dodjete. Gluperde