Prijava

A просто је. Само мени не треба то. Можда једино да ми буде ћирично "Бадвајзер."

ahhaa bombi, ja sam direkt pitao kaizena, a mene si stavio jos na prvo mesto

nisi u pravu za ovo druze ali dobro ti ces terati svoje svakako

Ja bi menjo u Mister Lister. Al mrzi me da kucam...

Malo uputstvo za one koji zele da promene nick na sajtu vukajlija, a nemaju opciju jer im treba kruna

1. U temi Kk Crvena Zvezda trebate napisati dva afirmativna posta o Nebojsi Covicu
2. Sa skrinovima toga sto ste napisali javiti se na pp moderatoru Truc
3. Uzivajte
Lista clanova koji su iskoristili ovu opciju:

Scouser
Vailpando
Captn Harlbow
Fender

itd itd

хахаха, шта бре?

а ова тачка три да се ужива, претпостављам да је обавезно иначе не би била засебна.

Ajde sad iskreno da li si menjao nikove zvezdašima, priznaj slobodno neću ti suditi

нисам ником мењао ник, мада јесам добио један захтев да некоме променим ник. нека се тај не наљути ако се препозна, нисам запамтио ко је, а пошто нисам запамтио сигурно је неко ок. наиме, треба кад сви спавају да дођем и да му одаберем двадесетак дефиниција, онда он промени ник, па ја скинем штикле. хахаха, хоћу, важи, видимо се у пола четири ујутру на вукајлији.

Truc ocemo li banovati

Bomb mi je ispričao drugačiju priču

онда је јако битно коме више верујеш

Truc ocemo li banovati

шта, дупле? нисам видео да сте се договорили још, јбг.

Truc pre neki dan si mi iskulirao pitanje evo sada opet, za nekoga kome dajes sifru naloga lose se ophodis prema meni
Edit: aha, ipak ti znacim.

Svi su se dogovorili osim kosmopolite al ono jebes nju. Mozes da mi verujes na rec nema sta.

dogovoreno je na mod forumu, predlog ti ne prolazi, pseto
više sreće drugi put

Ne uzdam se ja u srecu

Ako je truc sad odlucio da nece to i mogu da razumem jer mu zvizde jaja da se preganja sa budalom ovuda ali ako si uspela da zelenog lukca ubedis da nece a vec neko vreme je sam pravio listu duplaka da bi ih sve banovao odjednom, kako mi je sam rekao, onda je on botina na nivou zapate.