Prijava

da skrenemo sa ovih gadnih tema, posle ovoga sam odlucio da provodim vise kvalitetnog vremena sa tatom, jer on nece ziveti zauvek
https://www.youtube.com/watch?v=RI7a6VbOENg

gadno vam je zato vam picke idu kod likova kojima nista nije gadno

Ne nego brate šta ima seksi u čaponjcima jebenim?
Postoje neki evolutivni razlozi zašto te privlače dupe ili sise, ali stopala to je znak da ti nesto zabagovalo u mozgu.

Ja to samostalno shvatio, Kašofe.. I baš pre neki dan razgovaram sa kevom.. Tražio sam joj da mi oprosti sve što sam joj zgrešio.. Mnogo je suza prolila zbog mene i sve.. Mnogo loš i nezahvalan sam bio prema njoj.. Baš mi se sve svalilo odjednom.. Pa sam odlučio da se promenim na bolje.. Iz korena..

pa nesto ima s obzirom da oko cetvrtinu likova privlaci

Gadno je kad si težak.. Pa ti sve teško pada, eto.. Odmah se lepi za srce..

Moraš mnogo da vodiš računa šta, kako i kome radiš.. Jer nekog će da stigne.. Ili tebe.. Ili tvoje potomke.. Deda se sladi grožđem.. A unucima trnu zubi.. To budi siguran.. Pre ili kasnije, sve dođe na naplatu.. Što pre to shvatiš, više imaš vremena da okaješ grehe.. I spaseš dušu..

u dušu me gađaš ovim prestani molim te

ovo da kazna stigne potomke je istina, ti sto su im djedovi izdali drzavu i krali danas imaju djecu hendikepiranu sto gledaju mudju i serbijangejmzbijela

moj djed je bio junak recimo i zato ja pratim samo gagu stajlsa i necu smecu

Deda sa kevine strane bio u kraljevoj gardi, dobio porodični album karađorđevića kad se penzionisao, evo leži mi tu na gajbi. Pradeda sa ćaletove strane ima albansku poslanicu, dedinog rođenog brata ubili partizani jer još na početku rata otišo u četnike, a dedi goreli usne cigaretom da ga oda gde se krije. Pa danas idem na kućne žurke kod potomaka komunjara jer likovima baba i deda ostavili po 2-3 stana pa žive odvojeno od roditelja i mogu da orgijaju. Kurac kazna stiže potomke

Čim oni partijaju toliko, nisu domaćini.. Sve će to da prodaju kad naslede, videćeš.. I nije sramota pokajati se.. Zar misliš da i tom drugom neće biti lakše kad popričaš iskreno i otvoreno sa njim i zamoliš za oproštaj.. Ljudi smo, sve je uzajamno.. Kaldrma nema fuge

pa druze ne mora da znaci da ce danasnju generaciju kazniti, mozda ce sinovi od tih sto partijaju imati fut fetis npr ili tako nesto

a isto tako mozda ce dete tvoje biti milioner razumes

pravda je spora ali dodje uvek

Hahah perinjo sklonio sliku, ma vrati necemo vise da te drkamo zao mi vise

То уопште није он на слици брт

Hemoroidi su me naterali da prestanem da jedem ljuto.

Takvi komentari ne priliče jednoj dami

Capt'n Halfbrow
То уопште није он на слици брт

Daj ne kvari zabavu gastoze