Prijava

Da bude neke koristi od ovog foruma, možda nekome i pomognemo jbg, a kad već psetov predlog za poboljšanje sajta uklanjanjem duplih naloga nije prošao, možda ova tema ukloni par slepaca pa nam bude bolje.

Da se raspravi jesu li lekovi za pičke, može služiti i za anegdote pri pokušajima samoubistava i sl.

Napomena: Tema je šaljivog karaktera i poučna istovremeno, ko hoće da morališe o morbidnosti i sl. mršukurac, ko je obriše ćelava mu keva ahahah

Koje sranje od teme aahahah ajde beži u kurac

hteo sam predloziti brisanje ali posto si rekao ko obrise celava mu keva onda bolje da se ne brise

Pa na takve poput tebe sam mislio da im pomognemo savetima oko samoubistava, jer su čekaoničari nesposobni da sami smisle

Recimo ja ti ne predlažem metak u slepoočnicu jer su manje šanse da se istrebiš sa zemlje nego kad npr. zagrizeš cev

hteo sam predloziti brisanje ali posto si rekao ko obrise celava mu keva onda bolje da se ne brise

+1

Stavi Coa u prvi post na dnu

MOD EDIT: Može tema, odobravam

Pa bolje oll ko bi hteo da mu bude ćelava keva xd

To kao onda kad smo klinci bili i pije se voda na fudbalu pa bude prva žeđ, ko uzme da mu umre majka i onda kurac neko da se usudi xd

pogledajte ljudi ovaj covek je zanimljiv

стичем погрешан утисак о крагујевчанима.

To ko onomad kad je crnogorac pokušavao da se samoubije, pa da uzme otrov, ono bočica prazna, da preseče sebi grkljan, nož tup, uze pušku da puca sebi u glavu, puška nenapunjena. Uze crnogorac potom jedan kanap, okači ga za drvo da se obesi, ali kako ga nije išlo crnogorcu kanap puče i on upade u neku reku. Krete on tako da se davi, nekako ispliva napolje, gleda onako zadihan i reče "Ta oca ti jebem, mal se ne udavih!"

XD

хаха брате добар виц о црногорцима

Najbolji način? Živeti sa svojim lošim odlukama 70 godina, anksioznošću, žalom za propuštenim prilikama, nedostatkom hrabrosti i pustiti da te to izjeda dok ne postaneš ljušturica od čoveka ili moderator fb stranice Predloži dobar film (shout out to my man reme, morao sam ne zamjeri)

Malo se govori o ovome, ali možda je overavanje od pajda dobra najbezbolnija i najlepša smrt? Mada onda si zabeležen kao narkoman jbg, možda jedino ako ostaviš oproštajno pismo u kome napišeš izričito da nisi narkoman i da namerno radiš to. Ako ćeš da budeš upamćen ko čovek onda pištolj u usta ili na slepoočnicu. Mada šta te boli kurac kad umireš svejedno. Danas živ, sutra mrtav, za mesec dana svi zaborave da si ikad i postojao.

Pa nije, jer je overavanje od pajda u 90 posto slučajeva zagušenje svojom povraćkom.

daj ne seri gledao si dzejn margolis iz brejking beda kako se davi u povracki i sad si strucnjak za heroin

Ahhahaha solidno zapišavanje.